Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Jak zhubnout 20kg – rychle, zdravě a chutně?

V srpnu roku 2019 jsem si položil dvě otázky: 1. Chceš mít stále 110 kg? 2. Nechceš mít v 40 letech infarkt? Na obě otázky jsem si velmi rychle a jednoznačně odpověděl, NE.


Rekvalifikační kurzy

Člověk má přirozenou potřebu se neustále vzdělávat a rozvíjet. Ať už se jedná o sportovní dovednosti, zlepšení jazykových znalostí nebo cokoliv jiného. Obzvlášť vyhledávané jsou potom samozřejmě rekvalifikační kurzy, které nám nejen rozšiřují všeobecný přehled, ale velmi snadno a dobře je potom můžeme využít i v našem profesním životě.


Úklid domácnosti

Znáte méně oblíbenou činnost, než jakou představuje úklid domácnosti? Samozřejmě se mezi námi najdou lidé, které úklid možná i baví či je uklidňuje nebo jim zkrátka a dobře nevadí, ale i tak je více než jasné, že se uklízení asi nebude řadit mezi top 10 aktivit, které chceme ve svém volném čase dělat.


Vůně do bytu: proč má domov vonět? A jak vybrat tu správnou vůni?

Je jen jedno místo na světě, kde si můžete skutečně odpočinout. Domov. Hřejivé místo klidu, které si zaslouží naši péči. Zanedbaný a neuklizený byt značí zanedbaný a neuspokojený život majitele. Kdo chce být v harmonii se svým tělem, pečovat o svoji fyzickou i psychickou pohodu, musí mít příjemné zázemí. Uklizené, čisté a voňavé.


Německá Ponorka se vrací na scénu!

Filmových, seriálových a televizních adaptací událostí 2. světové války existuje nespočetné množství. K již klasickým dílům patří i německá Ponorka (Das Boot), která se po slavném stejnojmenném celovečerním filmu z roku 1981 a seriálu z roku 1985 vrací v novém, modernějším pojetí.