Zastavte padání vlasů dřív, než bude pozdě

Husté, zdravé, lesklé.  Kdo by netoužil po takových vlasech? Ne každému bohužel příroda nadělila hustou hřívu a stále častěji se setkáváme s problémem padání vlasů či jejich zhoršené kvality. Vlasy jsou nejen ozdobou každé ženy i muže, ale především chrání pokožku hlavy před UV zářením, izolují před zimou či horkem. 

Co dělat, když vlasy  řídnou a vypadávají?

Máte-li pocit, že vlasy ubývají, stávají se křehkými a lámou se nebo se jiným způsobem zhoršila jejich kvalita, na nic nečekejte a jednejte. Příčin padání vlasů může být spousta a jen pokud vyhlásíte včasný boj s nekvalitními vlasy, můžete ještě zachránit, co se dá.

Ať je příčina vypadávání vlasů jakákoliv, jako první pomoc většina z nás sáhne po přípravcích vlasové kosmetiky, určených právě těmto potížím. V dnešní době je kolem nás spousta chemie, proto je jistě lepší variantou sáhnout po přípravcích na přírodní bázi.

Padání vlasů

Růst vlasů s pomocí termálních pramenů

Léčivá síla termálních pramenů je známá od pradávna. Tuto prastarou filosofii léčby využívali již staří Římané, tak pro ne právě vy? Skvělým tipem pro péči o vlasy je vlasová kosmetika Thermal. Mezi její jedinečné vlastnosti patří především účinná regenerace a hydratace. Díky přírodním extraktům dokáže s vlasy hotové divy.

Vlasová kúra Thermal je osvědčená pro zastavení vypadávání vlasů a při tvorbě koutů. Smířili jste se již s pleší? Ani náhodou. Kúra Thermal pomáhá aktivovat vlasové cibulky a obnovovat růst vlasů, proto je třeba začít s kúrou zavčasu, než dojde k trvalému poškození vlasových folikulů.

Starejte se o své vlasy a jejich množství, pružnost a pevnost vám bude odměnou.


Zdraví a vitalita

Buďte zdraví a vitální v každém věku! Myslete na své zdraví dokud jste mladí.