Dětský letní tábor „Léto na statku“ v Benicích

Dětský tábor na statku? Jasně, proč ne! Zapomeňte na chvilku na to, že jste momentálně zodpovědný rodič svých úžasných dětí a zavzpomínejte na svoje dětství. Pamatujete si prázdniny u prarodičů na vesnici? Dokážete si představit tu vůni čerstvě posekané trávy a nejrůznějšího barevného kvítí, které měla babička na zahrádce? A co teprve ta domácí zvířata! Určitě jste se alespoň na pár letních dní stali těmi nejlepšími pomocníky v dědečkově hospodářství.

Nyní máte jedinečnou možnost dopřát svým dětem stejné zážitky, na které budou s láskou vzpomínat až do dospělosti.

Tábor 

Nezapomenutelné zážitky na letním táboře na statku

Dětský tábor nenese označení „Léto na statku“ jen tak. Malí milovníci domácích zvířátek, mohou strávit léto na krásném barokním statku Benice, nedaleko města Benešov. Letní tábor je zaměřený především na budování kladného vztahu dětí k domácím zvířatům a respektu k přírodě jako takové.

Každý den děti přijdou do přímého kontaktu se zvířaty. Nikdy však bez dozoru zkušeného a odpovědného táborového vedoucího. Dítka mají možnost aktivně pomáhat s nejrůznějšími pracemi, jako je například příprava krmení pro zvířata a jejich krmení nebo přehánění zvířat na pastvu, péčí o jejich srst, až po drobné, ale důležité manuální práce.

Tábor 

Příjemné ubytování

Dětský tábor nabízí příjemné a hlavně bezpečné ubytování ve dvoulůžkových chatkách. Pro větší dobrodruhy je zde možnost spaní v indiánském teepee. Pryč jsou doby přespávání na seně, nemusíte se bát. J Přímou součástí táborového areálu je kvalitní sociální zázemí, umývárny, toalety a sprchy. Samotný statek Benice se nachází pouhých 300 metrů od areálu. V centru dětského tábora se nachází společenská místnost. Pro stravování dětí je připravena restaurace přímo na nádvoří statku, kde mají vyhrazeny prostory starobylého špajcharu. Každé jídlo se tak stane zážitkem.

 

Dětský tábor „Léto na statku“ naučí děti lásce k domácím zvířatům, poskytne jim základní informace ohledně péče o ně, rozšíří zkušenosti s manuální prací a hlavně umožní nespočet zážitků, na které budou děti dlouho a rády vzpomínat.

Tábor


Rodina a vztahy

Nebuďte lhostejní k lidem okolo Vás. Myslete na svoji rodinu, své známé a kamarády.