Magazín

Zdraví a vitalita

1.1.1970


Opalování v soláriích

Solárium
15.2.2014

Sluneční záření je přirozenou součásti našeho života. Bez slunce a jeho záření by nikdy nemohl vzniknout a ani existovat život na zemi. Kdyby přestalo svítit slunce veškerý život na zemi by skončil! Ovšem díky soláriím si můžeme dopřát opalování i v zimě!


Aerobik

Aerobik
5.2.2014

Jedná se o cvičení, které probíhá za pomocí rytmické hudby, zaměřuje se na posilování jednotlivých svalových skupin a napomáhá tak zároveň jejich zpevnění. Jeho název je odvozen od toho, že cvičení probíhá v tzv. aerobní zóně. Touto zónou je myšleno prostředí, v němž mají namáhané svaly dostatečný přísun kyslíku.


Blahodárný relax doma

Blahodárný relax
14.1.2014

I v pohodlí domova si může člověk dopřát blahodárnou relaxaci na nejvyšší úrovni. V dnešním článku vám přinášíme pár fíglů jak nato.


Desatero zdravého hubnutí

Hubnutí
28.1.2014

Hubnutí není o držení razantních diet a omezování se. Hubnutí je pouze otázkou správné životosprávy. Musíte pouze celkově zaměnit své nezdravé stravovací návyky za zdravé.


Syndrom vyhoření – burn out syndrom

Syndrom vyhoření
10.5.2014

Hovoříme-li o syndromu vyhoření, potom máme na mysli stav, při kterém postižená osoba zcela vyčerpala svoji energii a chuť do práce, kterou vykonává. Jedná se o psychické vyčerpání organismu, včetně postižení fyzických sil postižené osoby.


Epilepsie

Epilepsie
5.4.2014

Latinsky zvaná morbus divinus či morbus sacer, překládáno jako božská či svatá nemoc. V podstatě se jedná o neurologické onemocnění, při kterém dochází ke zvýšené aktivitě elektrických výbojů v mozkových buňkách. Epilepsie jako taková člověka na životě nijak neohrožuje. To co při ní osobu ohrožuje jsou pozáchvatová poranění a jejich komplikace.


Rodina a vztahy

1.1.1970


Plastová okna jsou stále populární

Plastová okna
10.6.2014

V minulosti zažila plastová okna největší „boom“, ale i dnes jsou žádané a poptávka stále roste. Plastová okna se těší své popularitě hlavně díky svým vlastnostem, zejména je to úspora energie, tepla, ale také se jedná o ekologické a ekonomicky správné řešení.


Správné stravování

Stravování
10.3.2014

Správné stravování patří neodmyslitelně ke zdravému životnímu stylu, který nám napomáhá k tomu, abychom se cítili fyzicky i psychicky v dobré kondici. Náš celkový zdravotní stav a fyzická kondice se potom odráží v různých situacích, které nás během dne potkávají. Ať už jsou stresové, mírně zatěžující nebo klidné.


Vemte rodinu do pivotéky

Pivotéka
7.7.2014

Pivotéka a její zboží se stalo v poslední době trendem a zažívá u nás velký boom. Na své si zde totiž přijdou všichni milovníci piva a všeho, co je s ním spojené.


Poruchy řeči u dětí

Poruchy řeči
12.8.2014

Poruchy řeči u dětí byly, jsou a budou závažným vývojovým problémem jak pro dítě samotné, tak i pro jeho rodinu. Tyto problémy týkající se výslovnosti je nutné řešit včas a neodkladně. Vyhneme se tak situacím, kdy může být dítě vyčleněno z kolektivu ve škole a podobně.


Zumba

Zumba
19.8.2014

Zumba pod svým názvem skrývá kombinaci posilovacích cviků, tanečních prvků a v neposlední řadě širokou škálu prvků z oblasti aerobicu. Během lekce zumby se střídají prvky velmi rychlých a rytmických úseků, jakými jsou například tance stylu mambo, salsa, tango, samba, flamengo či merengue a prvky tanců pomalejších a klidnějších.


Lyžovanie na Slovensku 2016 s ubytovaním v Terchovej

Lyžovanie na Slovensku
21.9.2015

Dobrá lyžovačka neodmysliteľne k aktívne strávenému zimnému obdobiu. Za dobrou lyžovačkou nemusíte jazdiť ďaleko. Navyše isto poteší, ak sa ubytujete na jednom mieste a k dispozícii máte viacero lyžiarskych stredísk.


Relax a wellnes

1.1.1970


Stravování seniorů

Strava seniorů
15.4.2014

Správné stravování patří neodmyslitelně k dobrému fungování lidského organismu a k jeho celkové vitalitě. V oblasti stravování seniorů je pak nutné nepodceňovat jistá specifika a dodržovat zásady volby vhodných potravin a všímat si také jejich složení.


Mikrovlnná trouba je pomocník nejen na ohřev jídla

Epilepsie
24.8.2015

Moderní mikrovlnná trouba zvládne upéct pizzu, kuře nebo grilovat. Při jejím výběru si rozmyslete, na co ji budete používat. Pokud máte klasickou troubu, nejspíš vám postačí základní mikrovlnná trouba na ohřev a rozmrazování.


Odlište své domovy současným uměním

Solárium
22.9.2015

Už jsme se smířili s tím, že snad všichni mají doma stejnou sedačku, koberec, lustr i jídelní stůl. Je jasné, že z obchodních řetězců typu Ikea nebo Asko je nábytek prostě levnější než z designových studií nebo přímo od menších výrobců.


Originální dárek pro manžela Česká pivní turistika

Originální dárek pro manžela Česká pivní turistika
2.11.2015

Netušíte čím potěšit manžela nebo chcete naopak opravdu originální dárek? Pak jej vezměte na českou pivní turistiku. Můžete spolu navštívit České pivní muzeum v Plzni, chmelařské muzeum v Žatci pražské muzeum U Fleků nebo pivovary v celé České republice či si vyrazit do pivních lázní.


Chystáte se na dovolenou? Nezapomeňte fotit a pak nahrát fotky z mobilu rovnou do fotoknihy od HappyFoto!

fotokniha od HappyFoto
9.7.2016

Skvělá zpráva pro ty, co fotí mobilem a stáhli si aplikaci HappyFoto-MOBILE! Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!


GabiGym – dětský sportovní ráj v pokojíčku

Aerobik
14.3.2017

Maminky, mají vaše děti doma dostatek pohybu? Potřebují rozhýbat a častěji cvičit? Nejlépe zábavnou formou? Mám pro vás skvělou inspiraci!


Hubnutí a diety

1.1.1970


Stravování školáků

Stravování školáků
20.5.2014

V období školního věku je organismus dětí zatěžován zrychleným růstem a celkovým vývojem , proto je snad důležitější než kdy jindy právě v tomto období dodržovat zásady správného stravování a zejména jeho pravidelnost. Je dobré si také uvědomit, že zejména menší děti si většinu stravovacích návyků osvojují právě od svých rodičů a nejbližšího okolí. Všichni rodiče samozřejmě vědí, že pestrá strava a pravidelnost je základem, ale dodržují tyto zásady vůbec sami a dávají tak dobrý příklad svým ratolestem?


Šatník na jaro jak se patří!

Answear
6.4.2016

Všichni jste si zřejmě všimli, že jaro se patřičně ozvalo. Jako vždy je nutnost osvěžit náš zastaralý šatník o neodolatelné a lehčí kousky oproti těm těžkým hadříkům na podzim a zimu. Co bylo na jaře minulého roku cool už letos může být na vyhození. Někdy může stačit jen osvěžit hadříky novými doplňky.


Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení
8.12.2015

Móda jako taková provází lidstvo od nepaměti, neustále se vyvíjí, obměňuje ale také v mnoha variacích vrací. Dává nám pocit pohodlí, smyslnosti, ale také určitého komfortu, řadí nás do určité společenské kasty, ale především by nás měla bavit, nikoliv nějakým způsobem svazovat či omezovat.


Pivo má blahodárný vliv na naše zdraví

Pivo
13.3.2016

Pití piva má blahodárný vliv na naše zdraví. Obsahuje více zdraví prospěšných látek než víno. Pivo umí snížit riziko rakoviny i mrtvice. Chcete, aby vypité pivo účinkovalo jak má? Stačí vám bohatě 1-2 sklenice denně. Jakým nemocem tento božský nápoj umí zabránit?


Nehnijte doma - Poznejte Korsiku – letenky jsou teď levné

Poznejte Korsiku
13.9.2016

Korsika je kromě jiného rodištěm Napoleona. Kdo by neznal „malého“ generála Napoleona Bonaparteho. Je tomu již 200 let, co byl poražen v bitvě u Waterloo. Zavítejte do jeho rodiště a poznejte, co byl tento mužík doopravdy zač.


Cvičení nás baví – výběr pohybové aktivity podle věku dítěte od narození do puberty

Plavání
8.5.2018

S dětmi se dá dělat mnoho zajímavých činností – jak sportovních, tak vůbec zájmových. Při každé z nich je však třeba dbát na jejich psychomotorický vývoj. Nic bychom neměli uspěchat. Není pravda, že když dítě umí v sedmi měsících stát, nebo snad dokonce i chodit, že je v něčem lepší nebo chytřejší. Spíš je pravda, že toto dítě bude mít v dospělosti problémy se zády a s celkovým držením těla.


Pohyb a sport

1.1.1970


Poprvé na gynekologii

Gynekologie
15.10.2013

Má první cesta na gynekologii. Kdy by první prohlídka měla proběhnout? Na co se připravit? První návštěva u gynekologa může nahánět strach, i když úplně zbytečně. Představa, že nás někdo vyšetřuje v těch nejintimnějších místech, není nijak příjemná. Ale horor to není vydržet se to dá! Vypadá to hůř, než jaké to ve skutečnosti je! Jak říká jedna naše pacientka zubař je horší.


Historie výživy

Historie stravování
3.9.2014

Zdravá strava a správné stravovací návyky patří neodmyslitelně k dobrému fungování celého lidského organismu. Vyvážený příjem sacharidů, lipidů, proteinů, vitamínů a minerálních látek umožňuje lidskému tělu správně fungovat a mít dostatek energie pro běžné i náročnější činnosti, které musí během dne zvládat. Ne vždy však mělo lidské pokolení dostatečné zdroje těchto látek.


Při mytí oken využíváme technologii GLS

Při mytí oken využíváme technologii GLS
22.12.2015

Firmu A SERVIS LIPKA jsme si objednali na mytí oken pro naši základní školu. Jedná se o budovu se třemi patry a zhruba 60 okny. Práci jsme si domluvili na námi požadovaný termín, s čímž nebyly komplikace a taky na hodinu, abychom nemuseli nijak narušovat chod vyučování ve škole.


Jeden z nejdůležitějších módních doplňků!

Hodinky
13.10.2016

Každý máme nějaký svůj vkus na oblečení. Nebo se oblékáme tak, aby nám vše k sobě ladilo. Někdy musíme náš outfit zohlednit k dané příležitosti, kam se právě chystáme. Jeden z nejdůležitějších módních doplňků jsou kromě slunečních brýlí, šátku, kabelek také hodinky.


Garbo beuty salon

Garbo beuty salon
29.1.2017

Zimní období pro většinu z nás představuje ne příliš oblíbený čas. Pokud jej právě netrávíme se svými blízkými na horách a neužíváme si se svými dětmi zimních radovánek, jedná se o chvíle, kdy máme méně energie, optimismu a výkonu vůbec.


Teodora skáče šipku aneb Co je to kojenecké plavání

Plavání
8.5.2018

Tea má tři roky a jeden měsíc. Přijde k bazénu, zkontroluje, zda má pásek, zkontroluje své prstíčky na nohou zahnuté přes okraj bazénu, zvedne ruce nad hlavičku, pokrčí kolínka a skočí šipku. Zanoří se až téměř na dno bazénu, několikrát hrábne ručičkama – a je téměř u kraje. Zaručkuje podél kraje, přitáhne se, vysune kolínko a vyskočí na břeh. „Ještě jednou!!!“ A znovu skáče.


Móda a krása

1.1.1970


Kostýmy a masky pro každou příležitost

Masky
1.2.2016

Když lehce pomineme nadcházející plesovou sezonu, která se k nám nezadržitelně a kvapem blíží, nabízí se jistě i spousta jiných radovánek, na které je potřeba se pečlivě připravit.


Jak se připravit na jarní úklid?

Jarní úklid
29.3.2016

S nástupem jara se musím vždycky pousmát nad uklidňujícími hláškami typu pro vystresované ženy: „Jarní atmosféra a příprava na svátky přece nemusí jít ruku v ruce s úklidem!“ nebo „Děti se z Velikonoc nepamatují umytá okna, ale dobrou náladu s kamarády!“.


Také milujete reklamní předměty?

Reklamní předměty
16.3.2017

Veletrhy, výstavy, propagační akce. Tam všude přijdete a pravděpodobně dostanete dárky, které jsou buď hezké, nebo alespoň praktické. Stačí takhle navštívit několik veletrhů a máte doma polovinu kuchyňské výbavy zdarma, nebo alespoň s parádní slevou. Taky to takhle děláte?


Kvalitní povlečení, základ dobrého spánku

Blahodárný spánek
24.5.2018

Jen u málokterého zboží bychom měli dbát na jeho kvalitu tolik, jako při nakupování ložního povlečení. Na mysli bychom měli mít samozřejmě především to, jaký materiál upředňostňujeme a je nám příjemný. V tomto ohledu můžeme volit mezi z materiálů jakými jsou například Jersey, froté, mikroplyš, či klasická plátěná.


Jak sportovat na podzim? Toto jsou naše tipy

Jak sportovat
5.9.2018

Letní období je pro sport jako stvořené. Je možné vykonávat celou řadu outdoor aktivit. V době podzimní už to možné není, jelikož vaším hlavním nepřítelem bude počasí. Jaké aktivity pro toto roční období doporučíme?


Jak správně vychovávat své děti

Výchova dětí
10.12.2013

Jak správně vychovávat své potomky? Na tuto otázku se ptají určitě všichni rodiče.Ale odpověď na ní prakticky neexistuje, můžeme se řídit pouze odbornými radami psychologů zabývajících se touto problematikou.


Proč zaměřit svou pozornost na hubnutí v zimě?

Hubnutí
26.11.2015

Zimní období je jako stvořené myslet již předem, jak připravit své tělo do plavek. Ještě dříve než se nezdravě začneme ládovat cukrovím a dalšími laskominami bychom měli myslet na zdravý jídelníček. Po Vánocích má mnoho lidí s klidem i 5 kilogramů navíc.


Zastavte padání vlasů dřív, než bude pozdě

Padání vlasů
25.7.2016

Husté, zdravé, lesklé. Kdo by netoužil po takových vlasech? Ne každému bohužel příroda nadělila hustou hřívu a stále častěji se setkáváme s problémem padání vlasů či jejich zhoršené kvality. Vlasy jsou nejen ozdobou každé ženy i muže, ale především chrání pokožku hlavy před UV zářením, izolují před zimou či horkem.


Textilní nákupní tašky s vaší fotkou nebo třeba s nápisem

Taška
26.3.2017

Nelíbí se vám igelitové a mikrotenové tašky, ve kterých nosíte nákupy z potravin a drogérií? Textilní nákupní tašky, moderní ekologický pomocník každé hospodyňky, jsou novinkou v portfoliu fotoslužby HappyFoto.


Bytový textil

Bytový textil
26.7.2018

To, že náš domov je místem, kde bychom se měli všichni cítit dobře a spokojeně je víceméně samozřejmé. Co už však tak jasné nemusí být, je fakt, jak efektu útulnosti a pohodlí dosáhnout a to co nejsnadnějším a finančně dostupným způsobem.


Mléko jako součást dietního programu

Mléko jako součást dietního programu
14.1.2016

Když se řekne dieta, tak se snad každému z nás vybaví velké množství nejrůznějších druhů těchto redukčních metod na shazování nadbytečných kil. A kdy jindy by mělo být toto téma aktuálnější než právě v tomto období po nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších svátcích na stravování jako takové, tedy po Vánocích.


Jasná odpověď od hvězd

Masky
8.4.2016

Astrologie je považována především za nástroj poznání sebe sama. Nicméně existuje astrologická technika, která má ryze praktické využití. Horoskopy otázek vám poskytnou konkrétní, spolehlivé a jasné odpovědi na nejrůznější otázky.


Zdravé a chutné smoothie

smoothie
17.11.2016

Chcete být zdraví, vitální, mít spoustu energie a cítit se ve svém těle skvěle? Samozřejmě! Kdo by nechtěl? Aby však náš organismus fungoval tak, jak má, je potřeba mu na oplátku dopřát všechno, co potřebuje. Tyto potřeby by se daly sjednotit pod jediný název a tím je bezpochyby zdravý životní styl.


6 důvodů, proč si pořídit vlastní fotokalendář od HappyFota

Fotokalendář
26.9.2018

Proč by vám měl na stěně viset kalendář s cizími fotografiemi, když se celý rok můžete dívat na ty svoje rodinné? Věděli jste, že si takový kalendář můžete snadno a rychle vytvořit a objednat u HappyFota? My vám přinášíme šest dobrých důvodů, proč to udělat.


4 hlavní důvody proč chodit do sauny

4 hlavní důvody proč chodit do sauny
18.11.2018

Vaše zdraví je tím asi nejdůležitějším, co máte. Je proto rozhodně vhodné o něj důsledně pečovat. S utužováním zdraví vám mohou pomoci pravidelné návštěvy sauny. Proč chodit právě do sauny? Přinášíme vám 4 hlavní důvody.


Jak snadno získat štíhlou línii do plavek

Jak snadno získat štíhlou línii do plavek
18.4.2016

Milé ženy, určitě jste si stačily povšimnout nádherného počasí a stoupajících teplot. Jediné co nám to napovídá je, že již brzy budeme nuceny odhazovat své krycí vrstvy. Vrstvy, které skovávají pozůstatky z Vánoc a dlouhé zimy. Jako obvykle se většina z nás pozastaví nad tím, jestli jsme na to dostatečně připraveny. Z největší pravděpodobností nejsme připraveny a řešíme to na poslední chvíli.


Zverimex, pozemský ráj mazlíčků

Zverimex
29.5.2016

Pozemský ráj pro Vaše čtyřnohé miláčky. Ať už doma máte pejska, kočičku, morče, rybičky či andulku, zaslouží si Váš miláček jen to nejlepší! Kvalitní krmivo a hravé hračky dovedou uspokojit Vaše čtyřnohé kamarády, kteří Vám svoji radost a pohodu dovedou tisíckráte vrátit a vykouzlit Vám úsměv na tváři.


Šatník moderní těhulky

Šatník moderní těhulky
20.2.2018

Těhotenský šatník je sice nutností, ale nemusí být výběrem k pláči. A už vůbec ne směsí všeho možného, co se k nám dostalo jaksi samovolně. Právě naopak, každodenní oblečení může být v těhotenství nekonečným zdrojem dobré nálady a pozitivních emocí. Pojďme se spolu podívat do šatníku moderní těhulky.


Šetrná kosmetika není jen mýtus

Sanex
14.1.2019

Na našem trhu je bezpočet produktů, které naší pokožce slibují modré z nebe. Pokud se však zaměříme na jejich složení podrobněji, můžeme mnohdy zjistit, že není všechno zlato, co se třpytí.


Tátové mají také svůj svátek!

Foto Kniha
29.5.2016

Svátek otců je u nás trochu přehlížený. Není to škoda? Tatínky máme přece stejně rádi jako maminky. Den otců vychází letos na neděli 19. června. Že nevíte, co jim dát? Čas na vytvoření originálního dárku ale ještě máte. Vyrobte tatínkovi něco, z čeho bude mít větší radost, než kdybyste mu koupili nějakou (ne)užitečnou věc.


Ořechy - zdravá a přitom chutná strava

Ořechy, ořísky, mlsání
20.9.2016

Kdo by nechtěl jíst něco dobrého a zároveň velmi zdravého? Mnoho zdravých věcí nám zase až tak moc nechutná na rozdíl od různých laskomin či smažených pokrmů. Ty nejzdravější potraviny často bývají chuťově nevýrazné z důvodu menšího obsahu soli, cukrů a jiných dochucovacích složek. Pokud bychom se bavili o raw stravě netřeba říkat, že potřeba přihlížet na příjem všech možných důležitých živin.


Biofotonová terapie

Biofotonová terapie
9.3.2018

Moderní doba s sebou nese nespočet pozitiv, o kterých si předešlé generace mohly nechat jen pomyslně zdát. Můžeme dnes říct bez obav své názory, jezdit na dovolenou kam se nám zlíbí a obklopovat se věcmi, které nám dělají radost a máme je rádi.


Kvalitní náušnice z chirurgické oceli

náušnice z chirurgické oceli
11.3.2019

V jedné české pohádce se říká, že žádnou ženu ještě nikdy jako dárek neurazil třpytivý šperk. Respektive vzácný třpytivý šperk. To je jistě pravda, ale pokud naše konto zrovna nepřekypuje v pozitivních částkách, nemusíme ani tak zoufat a těchto skvostů se vzdávat.


Jak snadno a komfortně kdekoliv přebalit miminko

Jak snadno a komfortně kdekoliv přebalit miminko
27.6.2016

Potřebujete přebalit miminko a nemáte k tomu vhodné místo? Pěnová skládací přebalovací podložka - BABY PAD vám v tom pomůže. Je vhodná na cestování kamkoli a přebalení kdekoli.


Máte celulitidu? Nezabírá cvičení ani strava, co máte dělat? Jaká je nejzaručenější metoda?

lymfodrenáž
23.9.2016

Bohužel cvičení ani strava příliš nepůsobí na stav celulitidy, protože zásadním způsobem neovlivní vlastní příčinu jejího vzniku. Celulitida vzniká zmnožením, zbytněním a postupným tuhnutím vláknité struktury kůže a podkožního vaziva s následnou změnou metabolismu a růstem tukových buněk.


Lísková jádra a vlašské ořechy

Ořechy
13.8.2018

Ořechy jsou zásobárnou energie stejně jako ostatní semena. Už naši předci věděli, že ořechy jim dodají energii a důležité živiny. Především v zimních měsících sloužili jako zdroj tuků, bílkovin a cukrů.


Co by nemělo chybět v jarním šatníku?

Jaro
25.3.2019

Připravujete se na jaro a váš šatník by potřeboval trochu oprášit? Co by v něm rozhodně nemělo chybět? Připravte se na vše.


Vydařená svatba – kvalitní hotel

Vydařená svatba – kvalitní hotel
18.8.2016

Začíná nám období krásného počasí a příjemnějších teplot. Většina z nás kdo patří mezi ty šťastné a plánuje na letošní rok svatbu, by si měli rozmyslet několik základních bodů ze svatebního dne. Patří mezi ně zejména místo konání obřadu a hostiny. Dále šaty, květiny, kapelu a v neposlední řadě fotograf a kameraman, který nám zajistí, že se na svatbu budeme moct podívat kdykoliv znovu.


2 nejlepší metody, jak nakrájet meloun. Inspirujte se!

2 nejlepší metody, jak nakrájet meloun. Inspirujte se!
27.12.2016

Vodní meloun je zelenina, kterou miluje snad úplně každý. Zpříjemnit si letní večery sklenkou vína a kouskem melounu, to se nikdy neomrzí. Díky své velikosti navíc jediný meloun hravě zastane občerstvení pro větší skupinu lidí. Je lehce stravitelný, vzhledem k vysokému obsahu vody zcela dietní, a navíc mimořádně vhodný pro ozdobu různých jiných pokrmů nebo skleniček s aperitivem.


Cesta k mé duši

Cesta k mé duši
29.8.2018

To, že dokáže být život občas nejasný, zmatený nebo snad dokonce místy nespravedlivý se během jeho plynutí přesvědčí většina z nás. Střídají se nám dny veselé prozářené sluncem s těmi negativnějšími a je to vlastně zcela normální. Jak jinak by si člověk uvědomoval cenu toho, co má a co mu bylo dáno, kdyby nezískával i horší zkušenosti?


Zrodila se hvězda: nová aplikace HappyFoto!

HappyFoto
18.5.2019

Stáhněte si ji a také zazáříte! Nově si s ní můžete vytvořit kromě fotoknihy třeba fleecovou deku, rohožku nebo povlečení.


Unikátní kalendář s fotovzpomínkami

Fotokniha
21.10.2016

Přemýšlíte o kalendáři na nový rok? Co takhle pořídit si takový, jaký nikdo jiný nemá?! HappyFoto přináší personalizovaný fotokalendář pro každého, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života.


Neodolatelný dort z vaší kuchyně

Dort
6.2.2017

Dorty a jiné laskominy se již staly nedílnou součástí rodinných i firemních oslav. V současné době nejde jenom o to, aby upečené těsto dobře chutnalo, ale záleží i na nápaditém ozdobení. Naštěstí není problém sehnat nejrůznější hmoty, náplně a cukrovinky pro získání neodolatelnosti.


Objevte sílu přírodních produktů

Aroma
14.1.2019

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, která využívá aromatické éterické oleje odvozené ze široké škály léčivých rostlin. Při inhalaci nebo aplikaci olejů se prokázalo, že éterické oleje pomáhají lidem překonávat různé zdravotní problémy bez klasické léčby.


Finská kosmetika bez zbytečné chemie

Finská kosmetika
16.6.2019

V dnešní době slyšíme z každé strany reklamu o tom, jak našemu tělu prospěje konkrétní značka kosmetiky či přípravků na tělo a vlasy. Když se ale podíváme na složení, namísto přírodních a prospěšných složek většinou nalezneme spoustu chemických názvů. Proč tomu tak je?


Povinné ručení od Kooperativy?

Povinné ručení
10.12.2016

U každé pojišťovny jsou jiné výhody. Pokud se někde vybouráte nebo něco poškodíte, technik z Kooperativy se vám ozve do necelých 3 hodin od nahlášení nehody. Prohlédne vaše auta a vysvětlí vám, jak budete dál postupovat a co je potřeba zařídit.


Co jíst v létě, abyste se cítili v pohodě a nepřibrali?

Co jíst v létě, abyste se cítili v pohodě a nepřibrali?
3.6.2018

Snovou postavu už vytvarovat nestihnete, léto je skoro tady. Je tu ale možnost, jak v cestě za ní pokračovat, a to skrze vyváženou letní stravu. Je toho hodně, co si můžete dopřát a určitě budete mile překvapeni rozmanitostí a chutěmi, které jste doposud možná ani neznali. Inspirujte se a sestavte si jídelníček, který neohrozí vaši snahu mít figuru snů.


Hypnoterapie: O co se jedná a proč jí věnovat pozornost

Hypnoterapie
28.4.2019

Pokud jste o ní dosud neslyšeli, pak zřejmě nejste jediní. Laická veřejnost s tímto pojmem nejspíš příliš často do styku nepřijde. Hypnóza je jednou z metod psychoterapie a je využívána k léčbě, utlumení nebo i odstranění psychických, somatických a psychosomatických problémů.


5 chyb, které děláte při výběru náušnic!

Náušnice
26.6.2019

Známe to všechny, máme plnou šperkovnici různých náušnic, ale reálně nosíme dva až tři páry. Náušnice jsou důležitým doplňkem, i přesto, že je velmi často zakrýváme svými vlasy, tak lidé si jich všimnou.


Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Kalendář s vaším psem od HappyFoto
27.12.2016

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby!


Poradíme, jak nakoupit doplňky výživy, léky, drogerii za výhodnou cenu

28.4.2019

Každý kdo nakupuje na internetu nebo v kamenné prodejně touží po nějaké slevě, aby mohl výhodně nakoupit. My vám ale poradíme jak nakupovat ve slevě i když zrovna žádná slevová akce neprobíhá, chcete slyšet jak? Určitě ano, odpovědí jsou slevové kupony (kódy), které můžete na svoji objednávku použít a získat tak lepší cenu. Vzhledem k tomu že většina eshopu poskytuje pravidelně slevové kupony, není tak problém získat slevu i na léky, drogerii nebo různé doplňky zdraví a výživy abyste zůstali fit v jakémkoliv věku.


Půjčky snadno a rychle

Peníze
26.2.2017

Téměř každý z nás se už za svůj život dostal do situace, kdy zjistil, že prostě a jednoduše nevychází jeho rozpočet tak, jak by právě potřeboval. Výdajů je totiž opravdu čím dál více a tak se stane, že zkrátka a jednoduše finanční rezervy skutečně dojít mohou


Endometrioza - Bolestivé gynekologické onemocnění

Endometrioza
22.5.2019

Téměř každá desátá žena v reprodukčním období trpí Endometriozou. K lékaři ženu dovede většinou dlouhotrvající bolest v podbřišku, která se často zhoršuje.


Když se řekne dotace EU

EU
16.3.2017

Získávají dotace pro firmy. Dvě podnikatelky z Prahy rozjely oceňovaný projekt


Hubatá černoška

Hubatá černoška
14.4.2018

Hubatá černoška nabízí také originální dárky pro ženy. O e-shopu Hubatá černoška jste už možná slyšeli. Letos vyhrál v anketě Shop roku v kategorii Masky a kostýmy,ale kromě karnevalového zboží nabízí také spoustu zajímavých a originálních dárků,


Dětský letní tábor „Léto na statku“ v Benicích

Tábor
8.5.2018

Dětský tábor na statku? Jasně, proč ne! Zapomeňte na chvilku na to, že jste momentálně zodpovědný rodič svých úžasných dětí a zavzpomínejte na svoje dětství. Pamatujete si prázdniny u prarodičů na vesnici? Dokážete si představit tu vůni čerstvě posekané trávy a nejrůznějšího barevného kvítí, které měla babička na zahrádce? A co teprve ta domácí zvířata!


Naučte se komunikovat se svým psem

Naučte se komunikovat se svým psem
3.6.2018

Psi jsou našimi společníky od pradávna. Možná jsme jim dřív víc rozuměli, pomáhala nám naše intuice a instinkty, které jsme v našem tzv. moderním světě zbytečně upozadili. Psa má dnes skoro každý, ale těch, kdo svému psu opravdu rozumí, už je podstatně méně. Pes je a vždy bude vaším přítelem, a to doslova na život a na smrt. Svého pána totiž vždy bezmezně miluje a nechce ho zklamat. Když si ale ti dva vzájemně nerozumí, nastává řada problémů.


Akce do 16. října: Za nejprodávanější fotoknihu od HappyFota zaplatíte místo 1049 nyní jen 249 Kč!

Foto Kniha
10.10.2018

Uvažujete, že si vyrobíte fotoknihu z vlastních fotek? Teď je na to nejlepší doba! Až do 16. října 2018 cena fotoknihy A4 na výšku s pevnou vazbou začíná na 249 korunách. A jestli máte opravdu pěkné fotky, jděte do fotoknihy deLUXE! Za tu zaplatíte místo 1599 jen 499 Kč!


Nebojte se originálních dárků!

Happy Foto
3.12.2018

Možná si myslíte, že nejste dost kreativní, a bojíte se cokoli vyrábět. Ale určitě máte v zásobě spousty fotek, protože mobil dneska dělá fotografa z každého. Takže fotodárek, kalendář nebo fotoknihu u Happyfota určitě vytvořit zvládnete!


Výkup bytů za hotové, nejrychlejší cesta k oddlužení

Peníze
21.2.2019

Také zažíváte nepříjemné chvíle na konci měsíce, když musíte uhradit všechny předepsané platby? Energie jsou tou nejmenší položkou. Vás trápí splátky úvěrů, které jste si před lety sjednali. Bohužel sužují rodinný rozpočet natolik, že musíte situaci rychle vyřešit. Od dluhů vám pomůže výkup bytů za hotové.


Magazín finance Vám poradí, jak požádat o zvýšení platu

Magazín finance
25.3.2019

Aktuality radí, jak si požádat o zvýšení platu. Nabyli jste dojmu, že už jste v práci na takové úrovni, že si zasloužíte lepší finanční ohodnocení? Pak si jednoduše o zvýšení platu požádejte. V naší zemi je ještě stále mnoho lidí, kteří raději nadávají, ale nikdy si o vyšším platu s vedením otevřeně nepromluví. Nedělejte i vy tuto chybu a perte se o svá práva. Jste-li přesvědčení, že přišla doba, kdy si zasloužíte navýšení platu, běžte si o tom se šéfem promluvit. Přinášíme vám pár tipů, jak na to.


Dětské oblečení Brumlík

Brumlík
12.4.2019

Výběr dětského oblečení a výbavičky pro miminko patří beze sporu k těm nejkrásnějším věcem, které nás s příchodem nového člena rodiny čekají. A protože chceme pro naše děti přirozeně jen to nejlepší, je dobré si i při těchto krásných povinnostech zachovat zdravý rozum a kupovat věci z kvalitních materiálů.


Jak prodat nemovitost bez realitky?

nemovitost bez realitky
23.4.2019

Prodej nemovitosti je pro většinu z nás zásadní krok v našem životě. Většinou se jedná o majetek, do kterého jsme investovali spoustu peněz, dlouhá léta se o něj starali a máme k němu osobní vztah a citovou vazbu. Ať už nemovitost prodáváme z jakéhokoliv důvodu, chceme prodat co nejrychleji a nejvýhodněji. Jde to provést "bez realitky" na vlastní pěst?


Šetřete chytře

Panda kupóny
4.6.2019

Jen málokdo z nás si může v dnešní době dovolit luxus toho, aby neřešil svoje měsíční výdaje. Když si sečteme náklady za bydlení, služby, stravování či koníčky našich dětí a další, dostaneme se mnohdy až do astronomických výšin.Svět vitality

I Vaše tělo není stroj! Myslete na své zdraví a pohodu zavčas.