Zrodila se hvězda: nová aplikace od HappyFoto!

Stáhněte si ji a také zazáříte! Nově si s ní můžete vytvořit kromě fotoknihy třeba fleecovou deku, rohožku nebo povlečení.

Naše největší česká fotoslužba má od května 2019 novou aplikaci HappyFoto. Dá se používat v každém zařízení, což je super. Jednotlivé produkty objednáte z jednoho a tomtéž programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. Všude vypadá úplně stejně a ovládá se mnohem snáze než dříve. A vůbec nejlepší zpráva je, že nyní svoje rozpracované produkty můžete mezi svými zařízeními sdílet. „Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ říká šéfka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. Je to unikát, protože to zatím žádná jiná fotoslužba v Česku ani na Slovensku neumí.

A tyto novinky potěší každého

Protože má HappyFoto nejvíce fanoušků mezi ženami, zařadilo do svého portfolia novinky jako například fleecovou deku ve dvou rozměrech, povlečení, rohožku nebo kryty na chytré telefony iPhone, Samsung a Huawei.

HappyFoto HappyFoto HappyFoto HappyFoto


Móda a krása

Být styl a trendy aneb ispirace, tipy a triky pro každou ženu.