Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Kosmetika a parfémy


Vůně do bytu: proč má domov vonět? A jak vybrat tu správnou vůni?

Vůně do bytu: proč má domov vonět? A jak vybrat tu správnou vůni?

28.5.2020 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Je jen jedno místo na světě, kde si můžete skutečně odpočinout. Domov. Hřejivé místo klidu, které si zaslouží naši péči. Zanedbaný a neuklizený byt značí zanedbaný a neuspokojený život majitele. Kdo chce být v harmonii se svým tělem, pečovat o svoji fyzickou i psychickou pohodu, musí mít příjemné zázemí. Uklizené, čisté a voňavé.


( 1 Hodnocení )

Finská kosmetika bez zbytečné chemie

Finská kosmetika bez zbytečné chemie

16.6.2019 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

V dnešní době slyšíme z každé strany reklamu o tom, jak našemu tělu prospěje konkrétní značka kosmetiky či přípravků na tělo a vlasy. Když se ale podíváme na složení, namísto přírodních a prospěšných složek většinou nalezneme spoustu chemických názvů. Proč tomu tak je?


( 2 Hodnocení )

Pivní kosmetika Ryor

Pivní kosmetika Ryor

10.11.2018 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Najít vhodnou kosmetiku může být leckdy celkem velký oříšek a člověk se většinou nevyhne mnohdy zdlouhavému a zdánlivě nekonečnému vybírání z nejrůznějších vůní, velikostí a dalších parametrů.


( 3 Hodnocení )

Vše podstatné, co byste měla vědět o micelární vodě

Vše podstatné, co byste měla vědět o micelární vodě

8.7.2018 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Hledáte způsob, jak šetrné odstranit všechny stopy líčení, aniž by vaše pokožka trpěla? Začněte používat micelární vodu a odličování již nebude vaší noční můrou. Pokud jste o micelární vodě slyšela jen tak říkajíc “z rychlíku”, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. Prozradíme vám, jak přípravek funguje.


( 4 Hodnocení )

Unikátní pleťová maska Skindulgence od NHT Global

Unikátní pleťová maska Skindulgence od NHT Global

18.6.2018 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Společnost NHT Global, působící na celosvětovém trhu již více než sedmnáct let, konečně vstoupila i na český trh a uvedla zde exkluzivně jako úplnou novinku unikátní pleťovou masku proti vráskám Skindulgence 30-minute facelift.


( 6 Hodnocení )

Pořiďte si salón pro krásu

Pořiďte si salón pro krásu

9.4.2014 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Snad většina moderních žen v dnešní době rádo o sebe pečuje. Pochopitelně se dnes rozmáhají různé salóny kosmetické a nehtové studia. Jestli nevíte čím se živit a máte kladný vztah ke kráse, naskýtá se Vám zajímavá možnost otevřít si nehtový či kosmetický salón.


( 4 Hodnocení )

Kosmetika

Kosmetika

10.12.2012 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Kosmetika patří snad pro každého z nás ke každodenní péči o naše tělo. Málokterá žena si dnes už dokáže představit běžnou hygienu bez krémů, zpevňujících sér či nejrůznějších gelů pro výplň vrásek. V tomto ohledu se stává kosmetika také součástí jakéhosi pomyslného denního rituálu, na který se mnozí z nás po náročném pracovním dni těší.


( 3 Hodnocení )

Feremony

Feremony

23.11.2009 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Feromony jsou přírodní chemické látky, které v různé koncentraci produkuje každý z nás. Je to zásadní faktor, který určuje, jak jsme sexuálně přitažliví pro opačné pohlaví. Narozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávány čichovými žlázami v nose, jsou feromony zaznamenávány orgány umístěnými v nosní jamce přímo pod nosem.


( 3 Hodnocení )

Jaké parfémy vybírat v zimě?

Jaké parfémy vybírat v zimě?

2.11.2009 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

I když by se mohlo zdát, že se pozornost tvůrců i milovníků parfémů zaměřuje především na teplejší měsíce, nenechme se mýlit. Podzim i zima jsou ve světě vůní stejně důležitá a neopomenutelná období.


( 4 Hodnocení )

Pivní kosmetika fenomén poslední doby

Pivní kosmetika fenomén poslední doby

10.10.2009 | Rubrika: Kosmetika a parfémyPDFTiskEmail

Pivní kosmetika je založena na staleté tradici českého piva, které je díky své výjimečné kvalitě všeobecně uznáváno jako nejlepší na světě. Cení se jeho jedinečná plná chuť, příjemná chmelová hořkost, výrazný říz, vysoká průzračnost i nádherná zlatavá barva.


( 3 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL