Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Zdravotnictví


Péče o zuby

Péče o zuby

7.1.2020 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Snad každý z nás chce mít pěkné a zdravé zuby po celý svůj život. Přání je to sice krásné, nicméně je nám všem jasné, že pokud sami nepřiložíme ruku k dílu, z této vize nebude patrně nic. Kromě pravidelné domácí péče o zuby je samozřejmě také nutné chodit na pravidelné kontroly k odborníkovi.


( 3 Hodnocení )

Endometrioza - Bolestivé gynekologické onemocnění

Endometrioza - Bolestivé gynekologické onemocnění

22.5.2019 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Téměř každá desátá žena v reprodukčním období trpí Endometriozou. K lékaři ženu dovede většinou dlouhotrvající bolest v podbřišku, která se často zhoršuje.


( 3 Hodnocení )

Hypnoterapie: O co se jedná a proč jí věnovat pozornost

Hypnoterapie: O co se jedná a proč jí věnovat pozornost

28.4.2019 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Pokud jste o ní dosud neslyšeli, pak zřejmě nejste jediní. Laická veřejnost s tímto pojmem nejspíš příliš často do styku nepřijde. Hypnóza je jednou z metod psychoterapie a je využívána k léčbě, utlumení nebo i odstranění psychických, somatických a psychosomatických problémů.


( 6 Hodnocení )

Biofotonová terapie

Biofotonová terapie

9.3.2018 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Moderní doba s sebou nese nespočet pozitiv, o kterých si předešlé generace mohly nechat jen pomyslně zdát. Můžeme dnes říct bez obav své názory, jezdit na dovolenou kam se nám zlíbí a obklopovat se věcmi, které nám dělají radost a máme je rádi.


( 14 Hodnocení )

Dobrý sex – kvalitnější vztah

Dobrý sex – kvalitnější vztah

14.11.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Je jen pár základních pilířů, které pomáhají pevným základům kvalitního partnerského vztahu. Kromě důvěry, vzájemné tolerance je to v neposlední řadě dobrý sex.


( 4 Hodnocení )

Originální kontaktní čočky

Originální kontaktní čočky

30.9.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Máte nějakou vrozenou zrakovou vadu? Pokud oceníte pohodlí a nebo Vás neláká nosit dioptrické brýle, jsou ideální kontaktní čočky. Jejich nošení má celou řadu výhod. Například Vás neomezují při vykonávání sportu či zaměstnání.


( 4 Hodnocení )

Sezóna alergií je v plném proudu

Sezóna alergií je v plném proudu

10.5.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Milí alergici, určitě jste si stačily povšimnout nádherného počasí a kvetoucích stromů. Jediné co to většině napovídá je, že již brzy budeme nuceny řešit umírnění alergie. Jako obvykle se většina z nás pozastaví nad tím, jestli jsme na to dostatečně připraveny.


( 6 Hodnocení )

Chilli - dávné bohatství našich předků

Chilli - dávné bohatství našich předků

8.4.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Chilli paprička patří k nejstarším plodinám vůbec. Vždyť domorodé kmeny v Jižné a Střední Americe, která je jejím domovem, chilli papričku pěstovali ještě před tím, než do Ameriky dorazil Kryštof Kolumbus. Důvodem její popularity byla zřejmě její samosprašnost, díky tomu chilli paprička rostla a plodila samovolně a nebyla k tomu potřeba žádná větší péče.


( 2 Hodnocení )

Únorové povídání o našem těle

Únorové povídání o našem těle

25.1.2016 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

Povinná školní docházka nám má dát základní znalosti z mnoha oborů, a to i z biologie. Možná se domníváte, že pokud jste zdárně dokončili devět let základní školy, dávali dostatečně pozor nebo dokonce pokročili ve studiu dále, máte celkem ucelenou představu o tom, jak naše tělo funguje, o jeho anatomii i fyziologii.


( 2 Hodnocení )

Lék Wobenzym

Lék Wobenzym

1.11.2015 | Rubrika: ZdravotnictvíPDFTiskEmail

S ranními mrazy nám začaly dny plné diskusí o zodpovědnosti za úklid chodníků, neekologičnosti solení a uměřenosti užívání posypového štěrku. Řešíme vzorek na zimních pneumatikách i na podrážkách zimních bot a s fascinací sledujeme finské pořady určené pro chodce, které nabádají, aby člověk při chůzi po kluzkém podloží stáčel špičky chodidel směrem dovnitř místo ven, neb takto bude jeho vertikální stabilita lepší…


( 3 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL