Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Relax a wellnes


4 tipy na dokonalý podzimní odpočinek

4 tipy na dokonalý podzimní odpočinek

19.10.2020 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Jsou dva tábory lidí, jedni podzim nesnáší a vidí v něm jen lezavé počasí a druzí ho milují, užívají si barevného listí a a vše, co podzim nabízí. Ať patříte do prvního, nebo druhého tábora, jedno máte určitě společné a tím jsou chvíle strávené ve wellnessu a odpočinkem.


( 2 Hodnocení )

Luxusní saunu můžete mít doma i vy

Luxusní saunu můžete mít doma i vy

20.6.2020 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Dnes už tomu, v záplavě přepychově vypadajících a elektronikou našlapaných saun, těžko uvěříme. Ale praprababičky současných saun byly obyčejné dřevěné boudy s ohništěm uprostřed, které bylo obložené velkými kameny. Ty do sebe akumulovaly teplo. Sauny byly utěsněné mechem a teprve, když se z nich vyhnal všechen kouř, bylo možné se saunovat. Takovou saunu by však doma dnes asi nikdo nechtěl.


( 3 Hodnocení )

Relaxace v srdci přírody

Relaxace v srdci přírody

7.1.2020 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Kdo z nás by neměl rád společné dovolené, víkendy a nejrůznější pobyty s rodinou nebo našimi blízkými přáteli? Možná si říkáte, že do dovolené a léta je přeci jen daleko, nicméně není potřeba čekat další půlrok. Na menší dovolenou či prodloužený víkend můžete vyrazit téměř hned a zároveň i starosti s dalekou cestou můžete také vypustit z hlavy. Za odpočinkem přece není nutné cestovat stovky či tisíce kilometrů, naopak mnohdy máme ty největší krásy doslova za rohem. A kam jinam vyrazit než na krásné a majestátní hory.


( 3 Hodnocení )

Sauna a její vliv na naše zdraví

Sauna a její vliv na naše zdraví

6.1.2020 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

O sauně se mluví jako o odpočinkové a relaxační místnosti se vším všudy. Je vhodná pro všechny, kteří mají rádi teplo a chtějí se zbavit virových onemocnění, má blahodárné účinky nejen na naše zdraví, ale i na naši psychickou stránku a snadněji odbourává stres. Postavit si takovou saunu doma má několik výhod, mezi ně patří dokonalé soukromí a samozřejmě fakt, že si saunu můžeme dopřát prakticky kdykoliv.


( 3 Hodnocení )

Kvalitní povlečení, základ dobrého spánku

Kvalitní povlečení, základ dobrého spánku

24.5.2018 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Jen u málokterého zboží bychom měli dbát na jeho kvalitu tolik, jako při nakupování ložního povlečení. Na mysli bychom měli mít samozřejmě především to, jaký materiál upředňostňujeme a je nám příjemný. V tomto ohledu můžeme volit mezi z materiálů jakými jsou například Jersey, froté, mikroplyš, či klasická plátěná.


( 1 Hodnocení )

Jak si vybrat saunu ve 4 krocích

Jak si vybrat saunu ve 4 krocích

26.2.2017 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Jestli vám už zima leze krkem, nepotěšíme vás - ještě tu pár týdnů bude. Toužíte-li po teple, můžete vyrazit buď do exotických krajin, nebo do sauny. V druhém případě ani nemusíte vyjít z domu. Provedeme vás výběrem domácí sauny nebo infrasauny.


( 3 Hodnocení )

Úniková hra – zábava nejen pro dospělé!

Úniková hra – zábava nejen pro dospělé!

3.6.2016 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Asi většina z nás co jsme se pomalu a pozvolně stali dospělými i když neradi, se nechceme připravit o jistou část dítěte v nás. Ne nadarmo se říká, kdo si hraje, nezlobí. Je spousta způsobů, jak se pobavit a na chvíli vypadnout ze všední šedi a odpočinout si od běžné rutiny.


( 6 Hodnocení )

Vířivky

Vířivky

7.8.2013 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Ať už máte po těžkém pracovním dni, náročné přednášce nebo jste jen unavení, důvod k relaxaci a odpočinku či chvilkovému nicnedělání se vždy najde.


( 1 Hodnocení )

Odpočiňte si od každodenní rutiny

Odpočiňte si od každodenní rutiny

12.4.2012 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

Relaxační masáž lávovými kameny, blahodárné zábaly, dlouhý spánek, snídaně až do postele, welness a spa. Zní Vám tato slova jako rajská hudba?


( 3 Hodnocení )

Jedeme do lázní, jaké oblečení sebou?

Jedeme do lázní, jaké oblečení sebou?

27.2.2012 | Rubrika: Relax a wellnesPDFTiskEmail

O tom, že lázně jsou v současné době místem, kde lze zregenerovat organismus, odpočinout si od všedních starostí, zbavit se stresu a udělat něco pro své tělo, není potřeba pochybovat. Ovšem návštěva lázní vyžaduje i specifické oblečení, které vám ulehčí pobyt a koupání.


( 5 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL