Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Domácí mazlíčci


Re.Bruns  - SPOJUJE NÁS LÁSKA KE ZVÍŘATŮM

Re.Bruns - SPOJUJE NÁS LÁSKA KE ZVÍŘATŮM

5.5.2020 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Pejskaři všech zemí spojte své síly. Dnes Vám představíme velice zajímavý projekt, za kterým stojí Victoria Židková milovnice zvířat a pejskařka, která stále nemohla najít pro svého pejska ,,to pravé,, a proto se rozhodla začít s vlastní výrobou obojků a kšírů pro kamarády. Má ráda přírodu a proto jsou produkty pouze z vysoce kvalitních materiálů a z recyklovaných látek.

( 2 Hodnocení )

Kočky: Hrdí i mazliví společníci

Kočky: Hrdí i mazliví společníci

21.1.2019 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Zvažujete, že byste si chtěli pořídit nějaké zvířátko? Kočky jsou jedním z nejoblíbenějších domácích společníků po celém světě. Budoucí majitel by si měl však dobře rozmyslet, zda chce domácího mazlíčka nebo výstavní zvíře určené i pro chov. Rozdíl je hlavně v ceně a kvalitě. Zvažte také, jestli hledáte spíše venkovní zvíře zrozené pro lov myší či gaučového povaleče. Různá plemena koček mají i různé povahové rysy. Některé jsou klidnější a mazlivější, jiné vyžadují spoustu pohybu.


( 1 Hodnocení )

Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Kalendář s vaším psem od HappyFoto

27.12.2016 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby!


( 1 Hodnocení )

Autoinzerce Autopes.cz – pes přítel člověka

Autoinzerce Autopes.cz – pes přítel člověka

10.12.2016 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Co říkáte vy a Vaši známý na současné internetové autoinzerce? Našli jste si už tu svoji oblíbenou. Nebo stále ještě hledáte? Seznámím Vás s autoinzercí Autopes.cz.


( 2 Hodnocení )

Kvalitní granule = spokojený pes

Kvalitní granule = spokojený pes

15.8.2016 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Říká se, že jsme národ pejskařů. Asi nejčastější domácí mazlíček většiny z nás bude právě pes. Nebo našich známých. Samozřejmě to nese celou řadu nevýhod. Například je problém při venčení našich miláčků. Někteří z našich spoluobčanů nesbírají po svých psech exkrementy a mnohdy nemůžeme bezpečně procházet přes zeleň ani v parcích.


( 2 Hodnocení )

Zverimex, pozemský ráj mazlíčků

Zverimex, pozemský ráj mazlíčků

29.5.2016 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Pozemský ráj pro Vaše čtyřnohé miláčky. Ať už doma máte pejska, kočičku, morče, rybičky či andulku, zaslouží si Váš miláček jen to nejlepší! Kvalitní krmivo a hravé hračky dovedou uspokojit Vaše čtyřnohé kamarády, kteří Vám svoji radost a pohodu dovedou tisíckráte vrátit a vykouzlit Vám úsměv na tváři.


( 7 Hodnocení )

Naši čtyřnozí kamarádi

Naši čtyřnozí kamarádi

24.4.2016 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Přemýšlíte o pořízení domácího mazlíčka? Pro většinu z nás jsou oblíbenými domácími mazlíčky pejsci. Je to zřejmě pro jejich povahové rysy. Jejich hlavními přednostmi jsou hlavně oddanost svému páníčkovi a dokáží nám věnovat neomezené množství lásky.


( 2 Hodnocení )

Jak vybírat krmiva pro psy a kočky?

Jak vybírat krmiva pro psy a kočky?

9.9.2015 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Musím se přiznat a myslím si, že nejsem zdaleka jediným člověkem, který svoje stravování čas od času pěkně odbyde. Stres, nestíhání uzávěrek, lékař, objednání dovolené a je večer a my si uvědomíme, že jsme v podstatě celý den o hladu a naše tělo nám to dává okamžitě pěkně najevo.

( 4 Hodnocení )

Mazlíčci všech druhů i hospodářská zvířata na jednom místě

Mazlíčci všech druhů i hospodářská zvířata na jednom místě

28.1.2014 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Každý ví, že pes je nejlepším přítelem člověka. Každý kdo má zvířata rád a ke svému šťastnému životu je potřebuje ve své blízkosti, má své oblíbené zvíře. Nejčastějším mazlíčkem jsou psi, kočky, morčata, zakrslí králíci, andulky, hadi a další terarijní zvířata. Mezi větší oblíbené zvířata patří koně, oslové, lamy atd.


( 2 Hodnocení )

Mapa veterinárních klinik – snadné a rychlé vyhledávání

Mapa veterinárních klinik – snadné a rychlé vyhledávání

1.7.2013 | Rubrika: Domácí mazlíčciPDFTiskEmail

Potřebujete ve vašem okolí najít veterinární kliniku, kde ošetří vašeho zvířecího svěřence?


( 3 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL