Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Dárky pro děti


Kde vybrat originální i vtipné vánoční dárky?

Kde vybrat originální i vtipné vánoční dárky?

30.11.2015 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Vánoce už klepou na dveře. Jenže co koupit svým blízkým? Bezradně krčíte rameny. Nevíte. Máte pocit, že všechny použitelné dárky už rodina i přátelé dostali a budete se jenom opakovat. A s ubývajícím časem vám jenom přibývají vrásky na čele. Nebojte se. Všechno se dá zvládnout. Uvidíte, že nakonec celé své okolí nadchnete pěknými a dobře vybranými dárky.


( 5 Hodnocení )

Pískoviště – radost pro naše nejmenší

Pískoviště – radost pro naše nejmenší

14.3.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Pro naše děti existuje v současnosti při procházkách venku spousta atraktivních míst, kde si můžou hrát a zabavit se. I když dětských hřišť není nikdy dost a zdá se, že mají stále větší konkurenci v rozrůstajícím se byznysu obchodních center, najdou se vždy alespoň u větších obytných zón či tam, kde je pomyslný průliv lidí s malými dětmi hojný.


( 2 Hodnocení )

Hračky pro každou příležitost

Hračky pro každou příležitost

2.2.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Ten, kdo má ve svém okolí děti, jistě ví, že každému z nás se ve spojitosti s nimi vybaví snad jediné klíčové slovo a tím jsou hračky. Hračky provází dětství nás všech po celá staletí či spíš tisíciletí a neustále se zdokonalují tak, aby naše dítko nejen zabavily, ale aby také rozvíjely jeho mysl, představivost, logiku a mnoho dalších faktorů.


( 2 Hodnocení )

Dětské oblečení

Dětské oblečení

24.1.2014 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Každý, kdo má doma své vlastní dítě ví, že zabezpečit je jako takové není mnohdy v dnešní době úplně snadné. Obecně platí, že čím větší a starší dítko doma máme, tím větší výdaje za něj dáváme. Je nutné vzít v potaz potřeby našeho dítěte, které jsou samozřejmě individuální, jeho koníčky a zájmy, které nesmíme opomíjet, ale naopak je rozvíjet a mnoho dalších faktorů, které mohou utvářet hodnoty a zájmy dítěte jako takového.


( 4 Hodnocení )

Luxusní  dětské oblečení

Luxusní dětské oblečení

26.11.2013 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Děti jsou vůbec naše nejlepší investice. Po dobrém a zdravém jídle je důležité připravit náležitě vybavený šatník. My jako dospělí si rádi nakupujeme moderní a kvalitní oblečení a děti to jistě také ocení. Rádi vypadaj šik, když jdou do školy, chtějí nosit poslední módu a potřebují kvalitní oblečení pro jejich pohodlí.


( 2 Hodnocení )

Vánoční dárky pro děti od Dráček.cz – kouzelné Vánoce s láskou

Vánoční dárky pro děti od Dráček.cz – kouzelné Vánoce s láskou

30.11.2011 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Reklam na vánoční dárky je plné radio, televize i internet. I my přidáme svou trochu do mlýna. Víme, že jste ze všech těch upoutávek možná lehce otupělí, my však víme, že s tipy od nás u svých dětí zaručeně uspějete. Stějně jako loni jsme navštívili rodinné internetové hračkářství Dráček.cz, kde najdete kouzelné vánoční dárky pro děti, které můžete věnovat svým blízkým s láskou. Od léta 2011 můžete své objednávky vyzvedávat také osobně v kamenné pobočce na Palmovce!


( 4 Hodnocení )

Hračky, které si zamilujete

Hračky, které si zamilujete

14.10.2008 | Rubrika: Dárky pro dětiPDFTiskEmail

Na hračky jsou v posledních letech kladeny čím dál vyšší nároky. Už nám nestačí hračky, které jsou krásné, ale musí splňovat i ta nejpřísnější kritéria zdravotní nezávadnosti.


( 1 Hodnocení )