Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Výchova


Koučink

Koučink

9.3.2020 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Koučování je dnes velmi populární a často skloňované slovo. Určitě už jsme o něm všichni slyšeli, ale je docela možné, že ne všem z nás je jasné, co si pod tímto termínem vlastně představit a co od koučinku očekávat.


( 2 Hodnocení )

Naučte se komunikovat se svým psem

Naučte se komunikovat se svým psem

3.6.2018 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Psi jsou našimi společníky od pradávna. Možná jsme jim dřív víc rozuměli, pomáhala nám naše intuice a instinkty, které jsme v našem tzv. moderním světě zbytečně upozadili. Psa má dnes skoro každý, ale těch, kdo svému psu opravdu rozumí, už je podstatně méně. Pes je a vždy bude vaším přítelem, a to doslova na život a na smrt. Svého pána totiž vždy bezmezně miluje a nechce ho zklamat. Když si ale ti dva vzájemně nerozumí, nastává řada problémů.


( 2 Hodnocení )

iSkolky.cz

iSkolky.cz

22.2.2016 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Hledáte vhodnou školku, jesličky nebo hlídání dětí? Chcete se o prostředí, personálu a programu zařízení které vychovává a formuje vaše děti dozvědět co nejvíce? Zapojte se do největší komunity sociální sítě iskolky.cz


( 3 Hodnocení )

Dětské divadlo v Brně Řečkovicích

Dětské divadlo v Brně Řečkovicích

11.3.2010 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Kam se vydat s dětmi, když je na pískovišti chladno a před televizní obrazovkou zase trochu moc pohodlno? Vezměte je na divadelní představení! Divadlo pro nejmenší nabízí o víkendech Veselá kavárna v Brně-Řečkovicích.


( 5 Hodnocení )

Rozdělení a charakteristika drog

Rozdělení a charakteristika drog

20.1.2009 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Podstatná část rostlin poskytujících omamné látky je rozšířena v tropech a subtropech, i když v některých případech jde o vyšší polohy těchto zeměpisných oblastí.


( 5 Hodnocení )

Šikana

Šikana

14.1.2009 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Šikana představuje závažný společenský problém ve školství, v armádě a ve vězeňství (všude kde je větší kolektiv). V praxi stále přetrvává nešvar, že kompetentní osoby mají tendenci při setkání se šikanou "zavírat oči", popírat její existenci a díky svému vlivu, zlehčovat "provalené" případy a chovat se  "jakoby nic".


( 1 Hodnocení )

Všeobecné podmínky správné rodinné výchovy

Všeobecné podmínky správné rodinné výchovy

2.7.2008 | Rubrika: VýchovaPDFTiskEmail

Jak správně vychovávat své potomky? Na tuto otázku se ptají určitě všichni rodiče.Ale odpověď na ní prakticky neexistuje, můžeme se řídit pouze odbornými radami psychologů zabývajících se touto problematikou.


( 3 Hodnocení )