Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Těhotenstvi


Dítě? Ano! Nebo raději ne?

Dítě? Ano! Nebo raději ne?

28.2.2020 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Mít, či nemít děti? Toť otázka, kterou si páry kladou již po celé generace. Při pohledu na statistiku porodnosti to vypadá, že se v posledních letech situace zlepšila: výrazný pokles trvající od 90. let minulého století až do roku 2005 je minulostí.


( 3 Hodnocení )

Dětské oblečení Brumlík

Dětské oblečení Brumlík

12.4.2019 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Výběr dětského oblečení a výbavičky pro miminko patří beze sporu k těm nejkrásnějším věcem, které nás s příchodem nového člena rodiny čekají. A protože chceme pro naše děti přirozeně jen to nejlepší, je dobré si i při těchto krásných povinnostech zachovat zdravý rozum a kupovat věci z kvalitních materiálů.


( 2 Hodnocení )

Jak si vybrat kočárek

Jak si vybrat kočárek

11.2.2019 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Nejdříve si zcela upřímně řekněme, že neexistuje univerzální návod, jaký kočárek vybrat. Důvod, proč se vyrábí tolik druhů kočárků je ten, že každá maminka má jiné potřeby a jiné nároky na to, co by měl splňovat právě ten pro její miminko.


( 2 Hodnocení )

Šatník moderní těhulky

Šatník moderní těhulky

20.2.2018 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Těhotenský šatník je sice nutností, ale nemusí být výběrem k pláči. A už vůbec ne směsí všeho možného, co se k nám dostalo jaksi samovolně. Právě naopak, každodenní oblečení může být v těhotenství nekonečným zdrojem dobré nálady a pozitivních emocí. Pojďme se spolu podívat do šatníku moderní těhulky.


( 4 Hodnocení )

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

26.3.2017 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Těhotenství je bezesporu nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Abychom ten skvělý pocit, že pod svým srdcem nosíme další život, někdy i více najednou, jak se patří, umocnily, musíme se cítit skvěle samy o sobě. A k tomu nám bezesporu poslouží skvěle padnoucí a krásné těhotenské oblečení.


( 4 Hodnocení )

Zájem o asistovanou reprodukci stoupá. Víme proč!

Zájem o asistovanou reprodukci stoupá. Víme proč!

31.10.2016 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Podle některých odborníků bude v nepříliš daleké budoucnosti asistovaná reprodukce jedinou možností, jak počít dítě. Zdá se vám to přehnané? Možná, ale pravdou je, že zájem o umělé oplodnění skutečně stoupá.


( 3 Hodnocení )

Děti jako naše hlavní starost i radost…

Děti jako naše hlavní starost i radost…

11.4.2016 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Každý z nás si plánuje založit rodinu. Kdo neplánuje, jí pravděpodobně už stihl založit. Je jen málo z nás co se do této důležité životní změny pouštět nehodlá ani v budoucnosti. Možná, že je to náročné jak po psychické, časové i finanční stránce. Ale vesměs bychom asi všichni řekli, že se nám to vyplatilo, neboť co od dětí přijímáme je to nejlepší. Tolik lásky a radosti se nám dostat nemůže.


( 2 Hodnocení )

Těhotenské oblečení

Těhotenské oblečení

8.12.2015 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Móda jako taková provází lidstvo od nepaměti, neustále se vyvíjí, obměňuje ale také v mnoha variacích vrací. Dává nám pocit pohodlí, smyslnosti, ale také určitého komfortu, řadí nás do určité společenské kasty, ale především by nás měla bavit, nikoliv nějakým způsobem svazovat či omezovat.


( 6 Hodnocení )

Těhotenství

Těhotenství

17.12.2012 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Těhotenství znamená pro většinu žen nejkrásnější období jejich života. Nejen že se těší na nastávající období mateřství, ale většinou se jedná také o dobu, kdy se dostávají do klidnější části života a chystají se na příchod nového člena rodiny.


( 2 Hodnocení )

Minerální látky

Minerální látky

23.11.2012 | Rubrika: TěhotenstviPDFTiskEmail

Minerální látky jsou v těle zastoupeny v nepatrném množství, jejich význam je však pro organizmus nepostradatelný. Jsou důležité například pro stavbu buněčných tkání, napomáhají udržovat stálý osmotický tlak tělesných tekutin, uplatňují se také při metabolických pochodech v lidském organismu a v neposlední řadě představují aktivátory některých enzymů a hormonů.


( 2 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL