Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Péče o tělo


Beautylife studio

Beautylife studio

23.3.2020 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Hledáte vhodné místo, kde se s láskou a nejvyšší péčí postarají o vaši pleť, řasy a úpravu obočí? Místo, kde vás zbaví nadbytečných chloupků? Místo, kde vám krásně upraví nehty na rukou i nohou? Zkrátka místo, kde budou rozumět všem vašim beuty potřebám?


( 3 Hodnocení )

Úzkosti z nadměrného stresu nepodceňujte!

Úzkosti z nadměrného stresu nepodceňujte!

13.3.2020 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Víte, že úzkostmi a úzkostnými stavy trpí až dvakrát více žen než mužů? Kromě toho si úzkosti nevybírají, mohou jimi trpět ženy na rodičovské dovolené stejně jako ředitelka nadnárodní korporace. Příčiny nejsou zcela zřejmé, je však jasné, že pramení i z nadměrného každodenního stresu a tlaku na zvyšující se výkon. V rámci populace se s úzkostnými stavy setkalo 15 % lidí, toto číslo se však vlivem moderní a hektické doby zvyšuje.


( 3 Hodnocení )

Prodloužení vlasů? Vyzkoušejte nejrůznější možnosti!

Prodloužení vlasů? Vyzkoušejte nejrůznější možnosti!

24.5.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Ženy často nevědí, co samy chtějí. Citát, který jistě vymyslel nějaký muž, alespoň tak to řekne většina žen. Lidé obecně většinou chtějí to, co nemají a složitě se snaží to vše zajistit. Ženy s dlouhými kadeřemi přemýšlejí nad tím, jaké by to bylo, kdyby měly krátké mikádo nad ramena. Ženy, které jsou blondýnky, chtějí být brunetkami a hnědovlásky zase tvrdí, že blondýnky mají mnohem jednodušší život. A ženy, které mají krátké vlasy, touží mít dlouhou hřívu.


( 1 Hodnocení )

Správný výběr lubrikačního gelu je vstupenkou k extázi

Správný výběr lubrikačního gelu je vstupenkou k extázi

20.5.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Pokud vybíráte lubrikační gel, pak už jste určitě zaznamenali, jak široký výběr je na trhu k dispozici. Jen na internetu jich najdete stovky. Mohou mít skvělou reklamu, lákavý obal, i perfektní reference. To, jestli budou vyhovovat právě vám, ale nikdy není tak úplně jisté. Každopádně je fajn vědět, z čeho můžete vybírat a které lubrikační gely patří mezi ty, jež jsou nejlépe snášeny a nezpůsobují nežádoucí reakce. Když získáte alespoň základní informace, určitě se v pestré nabídce mnohem lépe zorientujete a vyhnete se zbytečným chybám.


( 3 Hodnocení )

Šetrná kosmetika není jen mýtus

Šetrná kosmetika není jen mýtus

14.1.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Na našem trhu je bezpočet produktů, které naší pokožce slibují modré z nebe. Pokud se však zaměříme na jejich složení podrobněji, můžeme mnohdy zjistit, že není všechno zlato, co se třpytí.


( 1 Hodnocení )

Objevte sílu přírodních produktů

Objevte sílu přírodních produktů

14.1.2019 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Aromaterapie je druh alternativní medicíny, která využívá aromatické éterické oleje odvozené ze široké škály léčivých rostlin. Při inhalaci nebo aplikaci olejů se prokázalo, že éterické oleje pomáhají lidem překonávat různé zdravotní problémy bez klasické léčby.


( 1 Hodnocení )

Erotická masáž

Erotická masáž

22.11.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

V otázkách erotických masáží je stále mnoho otazníků a spoustu z nás vlastně neví, co si pod tímto pojmem představit. Většinu žen napadá ve spojení s erotickou masáží otázka nevěry, mnoho mužů si zas pod tímto názvem představuje užívání sexu s neznámou masérkou. Ani jeden z těchto mýtů ale ve skutečnosti nepředstavuje pravou podstatu této masáže.


( 2 Hodnocení )

Jak na krásná prsa?

Jak na krásná prsa?

26.3.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Dekolt jako módní doplněk, který má žena stále u sebe či krásná, zdravá a pevná ňadra nemusí být pouze v našich myšlenkách. Toto přání se dá poměrně snadno splnit a nemusíme k tomu mít ani kouzelnou rybku, která by nám s ním pomohla. Stačí dodržovat pár doporučených rad, případně se svěřit do rukou odborníků.


( 3 Hodnocení )

Které bylinky si vaše pleť zamiluje?

Které bylinky si vaše pleť zamiluje?

7.3.2018 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Co se bylinek týče, dokážou si poradit téměř s každým neduhem. A to by v tom byl čert, kdyby se jejich síla nevztahovala i na pleť. Ošetření a výživu pleti vám dokáže zprostředkovat řada bylinek. Odvar z nich vám poslouží jako blahodárné tonikum. Pro krásnou pleť je lze používat i vnitřně nebo formou masky spolu s dalšími přísadami.


( 2 Hodnocení )

Vlasy, základ úspěchu

Vlasy, základ úspěchu

7.3.2017 | Rubrika: Péče o těloPDFTiskEmail

Vlasy jsou a vždy i byly vizitkou našeho zdraví. Vědí to ženy a vědí to dokonce i muži. Ti si podvědomě svou partnerku vybírají právě podle signálů, které vysílá její tělo. Velkou části se na tom všem podílejí vlasy a že snad ne?


( 4 Hodnocení )

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL