Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Srpen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Srpen 2022 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

I když se vám v předešlých měsících zdálo, že vaše partnerství ztrácí pevnou půdu pod nohama, měsíc srpen vám ukáže opak. Bude vhodná doba na konverzaci o společné budoucnosti a opět objevíte krásu romantiky a kouzlo společného života. Nezadaným se bude v srpnu lépe seznamovat a užijí si nejednu romantickou chvilku. Díky své snaze a dobrým kontaktům se vám bude dařit i na poli pracovním. Svou kariéru máte možnost posunout o něco výše a získat tím nejen lepší ohodnocení, ale i větší rozhled. Vaše zdraví je v plné kondici, i když byste si měli dát pozor na chladnější rána, aby vás nepřekvapila letní angína. Pozor byste si také měli dávat na vlhké a mokré plavky po koupání.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

Srpen bude ve znamení vyčkávání na příhodnější dobu. Svá rozhodnutí byste neměli rozhodně uspěchat a vše si nechejte projít chladnou hlavou. Může se vám zdát, že rozchod by byl teď tím jediným správným řešením, ale za pár týdnů to můžete vidět jinak a mohli byste litovat. Proto si všechna závažná témata a otázky nechte projít minimálně dvakrát hlavou. Své pracovní plány jste si v předešlých měsících dobře promysleli a teď směle do nich. Hvězdy vám na poli pracovním budou velmi nakloněny a budou vás nabádat více k odvaze a riskování. Srpen je ten pravý měsíc pro změnu. I když sluníčko láká k pojídání zmrzliny a letních koktejlů, neměli byste si přestat hlídat svou štíhlou linii. Srpen vás bude lákat k lenošení, ale neměli byste se nechat, abyste pak nemuseli bojovat s váhovým přírůstkem.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Váš partner má dojem, že jste jej minulý měsíc dost zanedbávali. Hvězdy jsou v srpnu nakloněny lásce a vy můžete partnerovi společným časem ukázat, že umíte pečlivě naslouchat a stojíte mu nablízku. Nezadaní berani budou mít vyšší šanci najít si nejen pravého partnera, ale i vyšší šanci na objevení nových přátelství. Stejně tak jako v minulých měsících, i v srpnu na vás čekají nemalé výdaje. Je třeba renovace, obnovy či jen nové věci do šatníku. Nebojte se, vaši kapsu to sice ochudí, ale ne natolik, abyste si to nemohli dovolit. Práce vám jde od ruky, takže se není čeho obávat. Pokud chcete zlepšit vaši fyzičku, nyní je ten správný čas začít. Hvězdy jsou vám nakloněny a hubnutí či jen posílení svalů vám půjde jedna radost. Nebojte se vyrazit třeba na kolo nebo si jen tak večer jít zaběhat.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

První týdny v srpnu budou přát lásce a věcem s ní spojenou. Pokud si chcete s partnerem promluvit o vážnějších věcech či společné budoucnosti, využije příznivých prvních 14 dnů. Později už vám hvězdy nebudou tolik nakloněny a mohlo by dojít k nejedné zbytečné hádce. Od poloviny srpna by měli být nezadaní trochu opatrní na navazování nových známostí, aby pak nepřišlo velké zklamání. Náročné období v práci je již za vámi a tak si v klidu vychutnáváte zaslouženou dovolenou a trochu pozvolnější tempo v práci. Bude potřeba načerpat novou energii do nastávajícího hektičtějšího období, a proto si své volno opravdu vychutnejte, například toulkami po krajině. Pokud chcete začít držet dietu, využijte k tomu první srpnové dny, kdy vám budou hvězdy přát a i vaše chutě budou tlumeny. Později by bylo s dietou mnohem těžší začít, jelikož vás budou lákat nové, dosud nevyzkoušené, pokrmy.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Po milostné stránce není srpen pro vás zrovna ideálním měsícem. Budete se cítit ostýchavější a nervóznější v milostných záležitostech než kdy jindy. Své city si uschovejte do následujícího období, kde se shledají s větším opětováním. V čem vám srpen ubere v milostných záležitostech, tam vám přidá v pracovním nasazení a v houževnatosti. Využijte této jedinečné příležitosti a posuňte svou kariéru kupředu, dokud to jde snadno. Vaši píli ocení nejen váš nadřízený, ale i vaše peněženka. Využijte v srpnu svou chuť sportovat a protáhněte trochu své tělo. Budete to potřebovat do nadcházejících podzimních dnů. Nejen že své tělo zpevníte, ale více v něm utužíte zdraví.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

Pro raky bude srpen velmi citlivým obdobím. Bude na ně padat společenská únava a spoustu věcí uvidí v černých barvách. Zkuste nepřenášet svou úzkost do vztahu, nedělalo by to dobře. Váš partner je vám stále nablízku, i když vám přijde, že o vás ztrácí zájem. Není tomu tak a vážnější diskuze na tohle téma nechte raději do pozitivnějšího období. Bude se vám zdát, že ani práce není to, co bývala. Je to však jen klam, jelikož se vám předešlé dva měsíce nadmíru dařilo. Dostali jste se do normálního pracovního tempa a shonu, což zkuste využít pro trochu odpočinku a klidu. Vaše chvíle růstu opět přijde. Srpen nevyužívejte pro nové sporty či nárazové diety. Spíše jej použijte k relaxaci a očistě těla. Rychlé a zbrklé pohyby by mohly mít neblahý dopad na vaše svalstvo.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

Minulé měsíce vám nedaly příliš radosti ze života. To se však v srpnu změní a váš pověstný úsměv si pět najde místo na vaší tváři. V lásce se vám bude nadmíru dařit. Nezadaní využijí příležitosti k navazování letních známostí, které si vychutnají plnými doušky. Svou práci jste v předešlých měsících odvedli na výbornou a teď si zasloužíte trochu pozvolného tempa a klidu. Užijte si letní dny a dovolenou a načerpejte tak spousty energie do nadcházejícího období. Po zdravotní stránce nebudete ani vynikat, ani to nebude nijak hrozné. Spíše se dá říci, že srpen bude ve zdraví neutrálním měsíce. Zaměřte se více na relaxaci a očistu těla pomocí bylinných čajů.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

Svou přízeň vám již prokázal měsíc červenec a jeho pozitivní vlivy přejdou i do srpna. Na poli lásky se vám bude nadmíru dařit, ale berte vše s rozumem. Nezapomínejte na heslo „nic se nemá přehánět“! Letní flirtování je fajn, ale je potřeba mít na mysli i některé následky, které by obzvláště zadaným mohly způsobit mnohé problémy. Srpen jako poslední prázdninový měsíc dává najevo, že se blíží náročné pracovní období. Proto využijte začátku srpnu pro maximální odpočinek a ke konci měsíce se pomalu začněte připravovat na náročné pracovní období. Vaše zdraví bude ve velmi dobrém stavu. Nemusíte se bát žádných neduhů a plně si vychutnávejte slunečných dnů.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Na začátku srpna budete mít neodolatelnou touhu flirtovat, nezapomínejte však, že z nezávazného flirtu mohou být také velmi vážné důsledky. I když vám přijde, že ve vašem současném stavu něco chybí, nesnažte se to řešit impulzivně. Vše si pořádně promyslete, ať později nelitujete. I když netoužíte po závratné kariéře, zkuste svůj postoj protentokrát trochu změnit. Vaše píle a nasazení se vám vyplatí a přinesou kýžené ovoce. Nepodléhejte letním dnům a přemíře odpočinku. Zaměřte se na svou práci a váš nadřízený vaši snahu velmi ocení. Vaše kondice bude v naprostém pořádku a pozor byste si měli dávat jen na drobné úrazy, které jsou pro letní období typické. Dávejte si také pozor, co jíte, abyste se vyhnuli trávícím obtížím.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

Svému partnerovi jste nedávali v minulých měsících příliš najevo svou náklonnost. Zkuste se to změnit a ukažte mu, že vám na něm záleží. Využijte k tomu krásných letních dnů, kdy si oba nejenom odpočinete, ale užijte si i společnou dovolenou. Srpen bude pro vás ideálním měsícem na získávání nových zkušeností. Nebojte se využit letních kurzů nebo si přečíst nové informace z vašeho oboru. Budou se vám náramně hodit a nově nabyté zkušenosti oceníte nejen vy, ale i vaše okolí. Srpen vás bude nabádat k vyšší sportovní aktivitě, nebojte se ji využít a protáhněte si pořádně svalstvo. Zvýšená fyzická aktivita se vám bude hodit do následujících podzimních měsíců.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

V srpnu budou zrozenci ve znamení střelce více uvažovat o své minulosti a současnosti. Je potřeba si v tom konečně udělat pořádek a vše uvést do správných kolejí. V létě budete mít dostatek času na přemýšlení, hlavně nic neuspěchejte a vše řešte s čistou a chladnou hlavou. Vaše kariéra dojde naplnění. Sice to bude pro vás velmi náročné a zatěžující období, ale ustojíte to ve zdraví a následující měsíce si budete mít čas odpočinout. Nevzdávejte překážky a postavte se jim. Oporou vám budou vaši blízcí, kteří vás budou velmi podporovat. I přes náročné období bude vaše zdravotní stránka dobrá, nezapomínejte však, že i vaše tělo potřebuje sem tam odpočinout a zařaďte do svého náročného programu trochu relaxace.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

Jste příliš zaměstnaní svou prací, než abyste mysleli na city svých blízkých. V srpnu budete mít jedinečnou příležitost jim ukázat, že vám na nich záleží. Užijte si se svými nejbližšími pěkné letní dny a dokažte jim, že práce je sice důležitá, ale oni důležitější. V práci na vás bude číhat nejedno pokušení, vše si však pořádně promyslete a neunáhlujte svá rozhodnutí. Nemuselo by se vám to vyplatit. Své plány a návrhy uschovejte v paměti na příhodnější období, mohlo by se stát, že by nedošly dobrého ocenění. Své city a lásku k partnerovi můžete také projevit při společných sportovních aktivitách, které vám utuží nejen zdraví, ale posílí i svaly. Vyjeďte si například na víkend na kolech, pobyt na čerstvém vzduchu vám jen prospěje.Tip na dárek: Kupte svému muži kvalitní české výčepní zařízení značky LINDR.