Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Prosinec

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Prosinec 2022 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

V prosinci se budete cítit o něco lépe než v listopadu, ale pořád to nebude ono. Pořád vás neopustí mírné chmury. Zkuste si užívat i maličkostí, vždyť nemusí hned vše vycházet podle vás, stačí i drobný kompromis. Stejné je to i ve vašem vztahu, nemůžete chtít po svém partnerovi úplnou dokonalost, každý z nás má chyby a je potřeba se s nimi smířit. V práci se vám bude dařit o něco lépe než ve vztazích. Budete mít skvělé nápady na zlepšení a ty budou po zásluze oceněny. To velmi ráda ocení vaše peněženka po vánočních nákupech. Dávejte si pozor na prochladnutí, v prosinci vám hrozí zvýšené riziko chřipek a angín. Zapojte do svého jídelníčku více ovoce a zeleniny, vitamíny jsou v zimním období opravdu potřeba.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

Ve vztahu budete mít jedno z klidnějších období, kdy se vám bude spíše dařit. S partnerem si budete rozumět a v prosinci se vám vyhnout i mírné neshody. Spíše si spolu užijete pohodové chvilky a to i v předvánočním období, které bývá plno stresů. Vždyť není důležité mít ty nejlepší dárky, ale důležité je strávení společných příjemných chvilek. Neodkládejte práci, nevěděli byste pak kam dříve skočit. Moc dobře víte, že vaše úkoly za vás nikdo neudělá a sami se neudělají už vůbec. Buďte stejně pilně pracovití jako po celý rok. Nevyplatí se na poslední měsíc v roce zlenivět. Pozor byste si měli dát na studená jídla a nápoje. V prosinci vám hrozí vyšší riziko angíny, proto noste raději venku šály a chraňte si tak svůj krk.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Vaše nálada bude velmi rozmrzelá i přesto, že se blíží nejkrásnější svátky v roce. Nepodléhejte svým chmurům, vždyť není důležité být za každou cenu nejlepší. Zkuste si na chvilku vydechnout a vychutnejte si kouzelnou atmosféru vánoc. Váš partner společně strávené chvilky jistě ocení. Hlídejte si více své úspory, i když chcete svým nejbližším udělat radost, nemusíte šahat po nejdražším řešení. V práci budete mít pocit, že nestíháte a že se na vás vše valí. Je to však jen váš pocit a vše je naprosto v pořádku. Dávejte si pozor na chladno od nohou, mírné promrznutí by se mohlo vyklubat v nachlazení a to se v zimě špatně léčí.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V prosinci budete roztěkaní než kterýkoli jiný měsíc. Nepodléhejte své nervozitě z toho, že nic nestihnete a místo toho si vychutnejte s partnerem společné chvilky. Vánoce by neměly být o stresu, ale o společně strávených chvilkách. Myslete i na svou rodinu a přátele a vyrazte si spolu na předvánoční akci. I když vám v práci někteří kolegové lezou na nervy, zkuste to překousnout. Nemůže být vše ideální. V práci získáte ocenění za předešlé měsíce, podělte se o svou radost se svými nejbližšími. Z vašich úspěchů budou mít také radost. Dávejte si pozor na kosti a klouby, prochladnutí by ještě více zvýraznilo jejich bolestivost.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

Vánoce a prosinec budou pro vás ve znamení klidu a pohody. Užijete si skvěle strávený čas se svým partnerem a rodinou. Všechno budete zvládat levou zadní, včetně předvánočních úklidů. Nehrozí ani žádné velké hádky a neshody. Do nového roku tak vkročíte odpočatí a spokojení. Trochu více problémů bude v práci, kde na vás budou tlačeny větší nároky, ale díky domácí pohodě vše nakonec zvládnete a své povinnosti splníte do posledního puntíčků.Však není důvod nikam spěchat. Pozor si dávejte na cestě, abyste neuklouzli, takové zranění jsou velmi zdlouhavá a nepříjemná.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

V lásce a vztazích se vám bude nadmíru dařit. Vše budete stíhat s naprostou elegancí a klidem. Nic vás nevyvede z míry a dokonce uklidníte i svého partnera. Užijete si tak opravdu svátky klidu a pohody v pravém slova smyslu. Zlepší se i vaše vztahy s rodinou a přáteli. V prosinci budete okouzlovat své okolí originalitou a skvělými nápady, vašich skvělých typů si všimne i nadřízený a náležitě je ocení, což se bude opravdu po vánocích hodit. Zkuste ve své originalitě a nápaditosti vydržet co nejdéle. V prosinci byste neměli zapomínat na šálu a rukavice, hrozí vyšší riziko nachlazení. Proležet vánoce v posteli není nejlepší představou.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V prosinci budete hýřit energií a optimismem. Nevykolejí vás ani vánoční shon a předvánoční úklid. Úsměvy budete rozdávat na všechny strany a váš partner bude o to více potěšen a vychutnáte si společně strávené chvíle. V poklidu zvládnete i návštěvu příbuzných a rodiny. Energie budete mít opravdu hodně a zvládnete i nejeden večírek s přáteli. V práci budete svým kolegům vypomáhat v každé situaci a ještě na výbornou zvládnete všechny své úkoly a zadání. Vaše aktivita bude po právu oceněna a vaše peněženka zajásá. Při výdeji energie nezapomínejte na pravidelnou stravu plnou vitamínů, abyste leden pak neproleželi v posteli.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

S příchodem studených dní i vaše láska trochu vyhasíná, zkuste spolu trávit o něco více času, zajděte si za kulturou a je už na vás zda zvolíte kino, divadlo nebo výstavu. Společně strávený čas vám jedině prospěje a budete se cítit zas o něco lépe. Dokonce ustanou i mírné hádky a neshody. Pozor byste si měli dávat na své finance, nedělejte náhlá rozhodnutí a nepodléhejte všem výhodným nabídkám. Mohli byste později litovat. Vše si dobře promyslete, než definitivně kývnete. V práci se nebude konat žádná velká akce ani pracovní nával, takže budete mít dost času se nachystat na vánoční svátky. Po zdravotní stránce bude vše v pořádku, dokonce vám nehrozí ani žádná zdravotní rizika.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Ze začátku měsíce se budete cítit trochu rozmrzele ale s blížícími se vánocemi vás přejdou i zbytečné chmury. Zkuste se na své okolí o něco méně mračit, určitě to ocení hlavně vaši blízcí, kteří se pak ve vaši blízkosti budou cítit o mnoho lépe. S partnerem si vyjděte za kulturním zážitkem, ať máte nějakou změnu, po které vztah volá. Není vyloučena změna ve vašem zaměstnání, ať už půjde o lepší plat nebo lepší místo, každopádně se bude jednat o změnu k lepšímu. Odpočiňte si a načerpejte sílu na další pracovní rok, abyste mohli začít s plným nasazením. Ve zdraví si dávejte pozor na kluzké chodníky, volte dobrou obuv. Hrozí vyšší riziko pádů.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

V prosinci budete mírně podráždění a i maličkost vás vyvede z míry. Zkuste se nejprve pořádně uklidnit, než začnete jednat. Zbrklé a ukvapené jednání by se nemuselo vyplatit a co se jednou z úst vypustí, už nelze vzít zpět. Řiďte se heslem dvakrát měř a jednou řež. Ve vztahu nehledejte jen to špatné, ale radujte se i z maličkostí. Nic není dokonalé. Stejně jako napětí bude vládnout ve vašich vztazích, budete napětí prožívat i v zaměstnání. Nepodléhejte zbytečnému stresu a zkuste vše dělat s největším možným klidem. V prosinci zkuste více relaxovat a odpočívat. Zajděte si na masáže nebo na jógu, určitě vás dokonale uklidní a na chvilku ze sebe shodíte stres.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

V prosinci budete hýřit nápady a dobrou náladou. Výjimečné vás nevyvede nic z míry a budete se cítit spokojena nejen ve vztahu ale v celém svém životě. Do nového roku tak přijdete s naprostým spokojením a to je dobře. Jak na Nový rok tak po celý rok. Nezapomeňte myslet na všechny a užijte si nejen partnera, ale i rodinu s přáteli. V práci se vám bude dařit a přijdete s nejedním novým nápadem., který bude oceněn. Příchozí ocenění uvítá nejen vaše peněženka, ale radost z vašich úspěchů bude mít i váš partner. V prosinci si dejte záležet, abyste pili dostatek tekutin a neohrozili tak své močové cesty nachlazením.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

V prosinci se vše konečně začne uklidňovat a začne z vás trochu opadat stres. Zlepší se vám nálada a ruku v ruce půjde se zlepšením ve vašem vztahu. Ustanou drobné neshody a budete si spíše užívat společně strávených chvil ve dvou. S přáteli si užijete spoustou legrace, nebraňte se společným akcím a předvánočním večírkům.

V práci se vám konečně začne dařit a dokonce zvládnete i nějaké ty restíky. Kolegové vám budou nabízet svou pomoc, ale nyní už ji tolik nepotřebujete, přesto neodmítejte, udělají to rádi. Opatrnost byste si měli dávat na procházky po kluzčích plochách, v prosinci vám hrozí vyšší riziko pádů. Dopřejte si pohodlnou a bezpečnou zimní obuv.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz