Svět-piva.cz - vše o pivu, pivovarnictví a sladařství

Horoskopy na měsíc Červen

Přinášíme Vám měsíční horoskop na Červen 2023 z pohledu astrologie a hvězd. Horoskop Vám napoví otázky kolem lásky, vztahů, financí a práce.

Vodnář

Vodnář - Aquarius - 21.1 - 19.2

I když to nebude ve vztahu začátkem měsíce zrovna ideální, od poloviny se vše uklidní. Vaše mírné hádky upadnou zase v zapomnění a vy si budete užívat společných romantických chvilek ve dvou. Nezapomínejte však i na vaše přátele, kteří stojí vždy po vašem boku, a vyrazte s nimi do společnosti, Přijdete na jiné myšlenky a hezky si odpočinete.

V práci neusněte na vavřínech a všechny své úkoly plňte do sebemenších detailů. Může se stát, že si na vás někdo zasedne a nebude vám přát úspěch a bude poukazovat na vaši sebemenší chybu. Nedejte se a odolejte.

Pokud patříte mezi ty, kteří se snaží celý rok udělat rozhodnutí a začít snižovat váhu a formovat postavu, pak červen je pro vás ideálním měsícem pro start.

Ryby

Ryby - Pisces - 20.2 - 20.3

Ve vztahu vás čekají zásadní změny. Může jít jak o změny pozitivní tak negativní. Avšak červen bude pro vás jedním velkým zvratem. Pokud patříte mezi nezadané, možná že konečně najdete partnera na celý život, proto se nebojte a vyjděte do víru města.

Buďte opatrní ke svým financím. I když dostanete v práci přidáno, opatrně investujte, abyste se pak nedivili, že jste více utratili, nežli vydělali. Pořádně si také čtěte všechny smlouvy, které podepisujete, aby se nestalo nějaké neštěstí. Červen vám ve finanční oblasti nebude zrovna nakloněn.

Stejně tak vás čekají zvraty ve zdraví. Dávejte na sebe větší pozor než v předešlých měsících a nevykonávejte extrémní sporty.

Beran

Beran - Aries - 21.3 - 20.4

Ve vztahu bude velmi důležité dbát na toleranci a kompromisech. Nedělejte hned ukvapené závěry a spíše se snažte hledat příčinu vašich hádek. V červnu vás bude váš partner potřebovat více, než kterékoli jiné měsíce. Vyrazte si spolu na víkend či krátkou dovolenou, prospěje to vašemu vztahu.

V práci vás láká nová nabídka na změnu zaměstnání či pozice, vše si důkladně promyslete a nebojte se zeptat na názor svého partnera. Určitě ocení, že chcete slyšet i jeho názor a nejednáte bezhlavě. Každou smlouvu, co budete podepisovat, si důkladně pročtěte, aby se vám pozdější malá nepozornost nevymstila.

Velmi se uvolníte při masážích či relaxaci v kosmetickém salónu. Nebudete vypadat tak unaveně a zmizí i vaše kruhy pod očima.

Býk

Býk - Taurus - 21.4 - 20.5

V předešlých měsících nebylo moc čas řešit partnerské věci, nyní si na ně udělejte čas a dokažte svému partnerovi, že vám na něm stále záleží. Může se totiž stát, že vás bude více podezírat, že už jej nemilujete. Všechno řešte s chladnou hlavou a chyby hledejte i na své straně.

V práci to nijak nepřehánějte a raději si vezměte pár dnů dovolené. Vaše pracovní tempo stejně není tam, kde by mělo být a hrozí, že budete více chybovat než v jiných měsících, Odpočiňte si raději a práci přenechejte chvilku druhým.

Vaše energie se nachází na dolních hranicích, proto se snažte v červnu více odpočívat a relaxovat. Odpočinete si při dobré masáži a uvolní se vám i zablokované svaly. Svěřte se do rukou profesionálů.

Blizenci

Blíženci - Gemini - 21.5 - 21.6

V červnu budou vaše vztahy jako na houpačce, chvíli se budete s partnerem cítit jako v obláčcích a následně na to budete prožívat vnitřní krizi ve vztahu. Nedejte na první dojmy z každého vyřčeného slova a vše co sami vypustíte z úst, si dobře promyslete. Vyřčená slova již nepůjdou vzít zpět a mohlo by se to neblaze podepsat na celkovém vývoji vašeho vztahu.

S blížícím se létem se bude blížit i otázka kam investovat. Vše si dobře promyslete, ať na konci léta nespláčete, že jste utratili mnohem více, než jste sami chtěli. V práci se na vás kupí více práce, ale také tím ukážete, že vše zvládáte. Jen nepropadněte lenosti.

Léto je ideální pro dobrý start vaší pohybové aktivity, ke které bude slunce a teplejší počasí vybízet. Dejte si pozor, abyste si dobře protáhli svaly před každým cvičením.

Rak

Rak - Cancer - 22.6 - 22.7

Ve vztahu se budete celý červen snažit nalézt harmonii a soulad s vašim partnerem. Nebude to pro vás ze začátku příliš jednoduché, jakmile začnete dělat kompromisy z obou stran vše se vám bude dařit a váš vztah se zase posune o něco dále.

V zaměstnání si budete připadat, že jste na vše sami. Nebudete mít si s kým rozdělit své úkoly a koho požádat o pomoc. Neklesejte na mysli a vše dělejte postupně a v klidu. Důležité bude, abyste si dávali pozor na chyby a vše dotahovali do sebemenších detailů. Nebojte se, nakonec vše zvládnete levou zadní.

Léto ve vás probouzí skrytý elán, který budete moci vybit při jízdě na kole či kolečkových bruslích. Pozor dejte na drobné úrazy, které hrozí díky zvýšené aktivitě.

Lev

Lev - Leo - 23.7 - 23.8

V lásce se vám bude dařit ve vaší budovatelské kariéře. Stejně tak jako v předešlých měsících i v červnu se budete snažit upevňovat nejen váš milostný život, najdete si i více času na své přátele a známé. Dobré a spokojené vztahy vám dodávají spoustu energie a nabíjí vás optimismem.

V práci budete přemýšlet o lepší pozici či změně. Než do všeho praštíte, pořádně si to promyslete a nekývněte na první nabídku, která se může na první pohled zdát dokonalá. V klidu si vše promyslete a nedělejte ukvapené závěry.

O slovo se v červnu přihlásí drobné neduhy, nezanedbávejte je, spíše se snažte najít příčinu a rychle odstranit. Přecházení nemoci se nikdy nevyplácí.

Panna

Panna - Virgo - 24.8 - 23.9

V červnu budete mít pocit, že jste nejšťastnější lidi na světě. V lásce se vám bude velmi dařit a s partnerem budete naladěni na stejnou notu. V podstatě se budete vznášet v oblacích. Pokud patříte mezi nezadané, pak je rozhodně červen ideálním měsícem vyrazit do společnosti a zkusit své štěstí.

V práci se vám bude také dařit. Nejen, že vám půjdou zadané úkoly pěkně od ruky, ale budete pochváleni i od nadřízeného. Možná to ocení i vaše peněženka.

Červen využijte ke sportu a relaxaci. Ideální je si o víkendu udělat cyklistický výlet spojený s večerní masáží.

Váhy

Váhy - Libra - 24.9 - 23.10

Pokud se necítíte ve svém stávajícím vztahu dobře, v červnu budete mít ideální příležitost pro změny. Vše si ještě důkladně promyslete, některé věci nelze vzít zpět. Nezadaní mají jedinečnou šanci objevit partnera svých snů. Proto neseďte doma a vyjděte si ven. Můžete vzít sebou i přátele a utužíte tak své vztahy.

V práci konečně ocení vaše úsilí a píli a je docela možné, že před nastávající dovolenou se vám naplní i vaše peněženka. Jenom dobře zvažte, do čeho budete investovat.

Vaše energie se dostává do velmi vysokých hodnot. Využijte toho a začněte aktivně odpočívat v přírodě. Teplejší dny k tomu přímo vybízejí. Pozor si dejte na drobná zranění ze zvýšené aktivity.

Štír

Štír - Scorpius - 24.10 - 22.11

V červnu budete mít ve vztazích spíše polojasno. Chvilku budete mít pocit, že se vznášíte v oblacích a za pár dní se můžete chytnout kvůli maličkosti. Nic neukvapujte a v klidu vše přecházejte, nemůže být každý den posvícení a rozhodně malá hádka není důvod k rozchodu.

Červen pro vás bude v práci velmi zajímavý. Dostane se k vám velmi lákavá a lukrativní nabídka. Nezapomeňte si vše pořádně promyslet a promluvte si o ní s více lidmi, než uděláte definitivní krok. Opatrnost je vždy na místě, i když vám červen bude přát.

Zdraví a vitalita budou na vaší straně. Konečně je čas pořádně zabojovat před letní sezónou. Zkuste pár posilovacích cviků, při kterých si postavu nejen zformujete, ale krásně si psychicky odpočinete.

Střelec

Střelec - Sagittarius - 23.11 - 21.12

Ve vašem vztahu se v červnu začnou objevovat mírné nesrovnalosti a budete se více hádat než obvykle. Zkuste se ale prvně zaměřit na své chyby, než začnete něco vytýkat svému partnerovi. Ujasněte si hlavně sami, co od vztahu očekáváte a jestli jste ochotni i něco sami nabídnout.

Vaše finance půjdou opět směrem vzhůru a vy si můžete začít vybírat pěknou dovolenou. Po náročném pracovním procesu si ji jistě zasloužíte a je potřeba načerpat ztracenou sílu a energii na další úkoly.

V červnu hodně relaxujte a odpočívejte. Klidně zapojte aktivní odpočinek, před každým cvikem se však důkladně protáhněte.

Kozoroh

Kozoroh - Capricorn - 22.12 - 20.1

Váš vztah v posledních měsících trochu více skomíral, než je zdrávo. Zkuste se proto více zaměřit na svého partnera nežli na práci. Určitě to ocení a vy se vyhnete vážným hádkám. Pro pohodový život jsou pohodové vztahy velmi důležité.

V červnu si konečně váš nadřízený všimne vašeho úsilí a snahy. Tím porostou i vaše finance a odměna také není vyloučena. Kupte si něco pěkného pro sebe a udělejte si tak radost za vynaloženou dřinu v předešlých měsících.

V červnu zapojte více pohybové aktivity a po náročných výkonech si dopřejte minimálně teplou vanu, pro uvolnění unaveného svalstva. Nabije vás to novou energií.Chcete ještě více horoskopů? Poté neváhejte a navštivte e-Horoskopy.cz